Lerwick
Aberdeen
Promy do Szkocja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Lerwick Aberdeen

Lerwick Aberdeen polaczenie laczy Wyspy Szetlandzkie z Szkocja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Northlink Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 12 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Lerwick Aberdeen zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Szetlandzkie do Szkocji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Lerwick do Aberdeen?

Czas przeprawy promowej z Lerwick do Aberdeen wynosi około 12h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Lerwick do Aberdeen i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Lerwick a Aberdeen?

Jest 1 operator promowy dla Lerwick do Aberdeen i jest to
  • Northlink Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Lerwick do Aberdeen?

Zarezerwuj promy z Lerwick do Aberdeen poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Lerwick - Przewodnik

Miasto Lerwick jest głównym portem i stolica, Wysp Szetlandzkich w Szkocji. Miasto, które znajduje się na wschodnim wybrzeżu Wysp Szetlandzkich jest około 160 km poza północno-wschodnim wybrzeżu Szkocji, 340 km na północ od miasta Aberdeen i 370 km na zachód od Bergen w Norwegii. Miasto ma wiele udogodnień, która można by oczekiwać po większym miescie na ladzie, które obejmują plac rekreacyjno-rozrywkowy z dobrym wyborem restauracji, barów i klubów nocnych. Miasto jest wokół tętniącego życiem portu, gdy Hay Dock był kiedyś ośrodkiem przemysłu rybnego i szkutnictwa Szetlandów i jest teraz domem dla wspaniałego Muzeum i Archiwum Szetlandów.

Port, który leży na skrzyżowaniu Morza Północnego i północno-wschodniego Atlantyku, jest najbardziej wysunietym na północ Portem w Wielkiej Brytanii. Port ma nowy chodnik dla pasażerów, aby ułatwić wejscie i zejscie na iz pokladu. Sa codzienne usługi promowe działające między Lerwick i Aberdeen, regularnie dokujace do Kirkwall w archipelagu Orkadów. Rada Szetland również uruchomila usługę prom typu ro-ro do Out Skerries i Bressay z terminalu w centrum miasta.


Aberdeen - Przewodnik

Aberdeen jest trzecim co do popularności miastem w Szkocji I jest położony na Północno Wschodnim wybrzeżu Szkocji. Architektura miasta jest znana z wykorzystaniem granitu,co z kolei doprowadziło, ze miasto często jest nazywany "Granite City". Aberdeen od dawna słynie z 45 parków i ogrodów, kwiatów,które obejmują dwa miliony roz, żonkile i jedenaście milionów trzy miliony krokusy.Miasto zdobyło Brytanii Royal Horticultural Society w rozkwicie "najlepszego miasta" Nagroda dziesięć razy, ogólna Szkocja w konkursie Bloom dwadzieścia razy nagrodę dla dużego miasta od 1968 roku.

Port Aberdeen jest dobrze połączony droga ladowa, kolejowa i lotnicza, ze względu na doskonala infrastrukture transportowe.dogodnienia w terminalu są ograniczone do supermarketu i kawiarni.Terminal zapewnia dobre udogodnienia dla niepełnosprawnych podróżnych, ale goście ze specjalnymi potrzebami powinni skontaktować sie z operatorem promowym. Istnieją regularne usługi do Lerwick na Szetlandach z przejściami około 1 godziny i 30 minut. Istnieją również trzy rejsy tygodniowo z Kirkwall czas przejścia to około 6 godzin.


Lerwick do Aberdeen Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 27/05/2024 a 02.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Northlink Ferries 17:30 07:00 13 godziny 30 minuty wt., czw., sob.
Northlink Ferries 19:00 07:00 12 godziny pon., śr., pt., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.