Lerwick
Aberdeen
Promy do Szkocja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Lerwick - Aberdeen jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom z Lerwick do Aberdeen

Lerwick Aberdeen polaczenie laczy Wyspy Szetlandzkie z Szkocja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Northlink Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 12 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Lerwick Aberdeen zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Szetlandzkie do Szkocji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Lerwick do Aberdeen?

  Czas przeprawy promowej z Lerwick do Aberdeen wynosi około 12h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Lerwick do Aberdeen i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Lerwick do Aberdeen?

  Cena promu z Lerwick do Aberdeen może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Lerwick do Aberdeen wynosi 202 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Lerwick a Aberdeen?

  Jest 1 operator promowy dla Lerwick do Aberdeen i jest to
  • Northlink Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Lerwick do Aberdeen?

  Zarezerwuj promy z Lerwick do Aberdeen poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Lerwick do Aberdeen?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Lerwick do Aberdeen z
  • Northlink Ferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Lerwick do Aberdeen?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Lerwick do Aberdeen z
  • Northlink Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Lerwick do Aberdeen?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Northlink Ferries
 • Jak daleko jest Aberdeen od Lerwick?

  Odległość pomiędzy Lerwick a Aberdeen wynosi około 189 mil morskich.

Lerwick - Przewodnik

Miasto Lerwick jest głównym portem i stolica, Wysp Szetlandzkich w Szkocji. Miasto, które znajduje się na wschodnim wybrzeżu Wysp Szetlandzkich jest około 160 km poza północno-wschodnim wybrzeżu Szkocji, 340 km na północ od miasta Aberdeen i 370 km na zachód od Bergen w Norwegii. Miasto ma wiele udogodnień, która można by oczekiwać po większym miescie na ladzie, które obejmują plac rekreacyjno-rozrywkowy z dobrym wyborem restauracji, barów i klubów nocnych. Miasto jest wokół tętniącego życiem portu, gdy Hay Dock był kiedyś ośrodkiem przemysłu rybnego i szkutnictwa Szetlandów i jest teraz domem dla wspaniałego Muzeum i Archiwum Szetlandów.

Port, który leży na skrzyżowaniu Morza Północnego i północno-wschodniego Atlantyku, jest najbardziej wysunietym na północ Portem w Wielkiej Brytanii. Port ma nowy chodnik dla pasażerów, aby ułatwić wejscie i zejscie na iz pokladu. Sa codzienne usługi promowe działające między Lerwick i Aberdeen, regularnie dokujace do Kirkwall w archipelagu Orkadów. Rada Szetland również uruchomila usługę prom typu ro-ro do Out Skerries i Bressay z terminalu w centrum miasta.


Aberdeen - Przewodnik

Aberdeen jest trzecim co do popularności miastem w Szkocji I jest położony na Północno Wschodnim wybrzeżu Szkocji. Architektura miasta jest znana z wykorzystaniem granitu,co z kolei doprowadziło, ze miasto często jest nazywany "Granite City". Aberdeen od dawna słynie z 45 parków i ogrodów, kwiatów,które obejmują dwa miliony roz, żonkile i jedenaście milionów trzy miliony krokusy.Miasto zdobyło Brytanii Royal Horticultural Society w rozkwicie "najlepszego miasta" Nagroda dziesięć razy, ogólna Szkocja w konkursie Bloom dwadzieścia razy nagrodę dla dużego miasta od 1968 roku.

Port Aberdeen jest dobrze połączony droga ladowa, kolejowa i lotnicza, ze względu na doskonala infrastrukture transportowe.dogodnienia w terminalu są ograniczone do supermarketu i kawiarni.Terminal zapewnia dobre udogodnienia dla niepełnosprawnych podróżnych, ale goście ze specjalnymi potrzebami powinni skontaktować sie z operatorem promowym. Istnieją regularne usługi do Lerwick na Szetlandach z przejściami około 1 godziny i 30 minut. Istnieją również trzy rejsy tygodniowo z Kirkwall czas przejścia to około 6 godzin.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.