COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Lerwick - Aberdeen jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Szetlandzkie do Szkocji.

Przewoźnicy Promowi - Lerwick - Aberdeen

    • 7 przeprawy w tygodniu 12 godz
    • Uzyskaj cenę

Prom Lerwick do Aberdeen

Lerwick Aberdeen polaczenie laczy Wyspy Szetlandzkie z Szkocja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Northlink Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 12 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Lerwick Aberdeen zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Lerwick - Przewodnik

Miasto Lerwick jest głównym portem i stolica, Wysp Szetlandzkich w Szkocji. Miasto, które znajduje się na wschodnim wybrzeżu Wysp Szetlandzkich jest około 160 km poza północno-wschodnim wybrzeżu Szkocji, 340 km na północ od miasta Aberdeen i 370 km na zachód od Bergen w Norwegii. Miasto ma wiele udogodnień, która można by oczekiwać po większym miescie na ladzie, które obejmują plac rekreacyjno-rozrywkowy z dobrym wyborem restauracji, barów i klubów nocnych. Miasto jest wokół tętniącego życiem portu, gdy Hay Dock był kiedyś ośrodkiem przemysłu rybnego i szkutnictwa Szetlandów i jest teraz domem dla wspaniałego Muzeum i Archiwum Szetlandów.

Port, który leży na skrzyżowaniu Morza Północnego i północno-wschodniego Atlantyku, jest najbardziej wysunietym na północ Portem w Wielkiej Brytanii. Port ma nowy chodnik dla pasażerów, aby ułatwić wejscie i zejscie na iz pokladu. Sa codzienne usługi promowe działające między Lerwick i Aberdeen, regularnie dokujace do Kirkwall w archipelagu Orkadów. Rada Szetland również uruchomila usługę prom typu ro-ro do Out Skerries i Bressay z terminalu w centrum miasta.


Aberdeen - Przewodnik

Aberdeen jest trzecim co do popularności miastem w Szkocji I jest położony na Północno Wschodnim wybrzeżu Szkocji. Architektura miasta jest znana z wykorzystaniem granitu,co z kolei doprowadziło, ze miasto często jest nazywany "Granite City". Aberdeen od dawna słynie z 45 parków i ogrodów, kwiatów,które obejmują dwa miliony roz, żonkile i jedenaście milionów trzy miliony krokusy.Miasto zdobyło Brytanii Royal Horticultural Society w rozkwicie "najlepszego miasta" Nagroda dziesięć razy, ogólna Szkocja w konkursie Bloom dwadzieścia razy nagrodę dla dużego miasta od 1968 roku.

Port Aberdeen jest dobrze połączony droga ladowa, kolejowa i lotnicza, ze względu na doskonala infrastrukture transportowe.dogodnienia w terminalu są ograniczone do supermarketu i kawiarni.Terminal zapewnia dobre udogodnienia dla niepełnosprawnych podróżnych, ale goście ze specjalnymi potrzebami powinni skontaktować sie z operatorem promowym. Istnieją regularne usługi do Lerwick na Szetlandach z przejściami około 1 godziny i 30 minut. Istnieją również trzy rejsy tygodniowo z Kirkwall czas przejścia to około 6 godzin.