Prom Stromness do Scrabster

Stromness Scrabster polaczenie laczy Wyspy Orkney z Szkocja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Northlink Ferries. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Stromness Scrabster zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Stromness - Scrabster

Średnia cena promu Stromness Scrabster

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Stromness Scrabster to samochod + 2 pasażerów.

Stromness - Przewodnik

Stromness to miasto w Orkney, w Szkocji, i jest położone w południowo-zachodniej części wyspy. Miasto jest siedzibą portu, a w jego sercu jest główna ulica, która jest wyłożona sklepami i domami. Miasto składa się z wąskich uliczek i zaułków, pelnych uroku. Miasto siega historii z powrotem do 16 wieku, gdzie mieścił się zajazd w miejscu obecnego miasta. Jednak miasto wzrosło znaczenie w 17 wieku, kiedy Anglia była w stanie wojny z Francją.

W północnej części miasta jest port i nabrzeża. Udogodnienia w porcie to biuro informacji turystycznej, automaty vendingowe, przechowalnia bagazu i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Promy z Stromness odplywaja do szkockiego lądu za pośrednictwem portu Scrabster, operujac aż trzy razy dziennie z czasem trwania podrozy około poltorej godziny.

Scrabster - Przewodnik

Szkockie miasto Scrabster położony jest 11 km od Zamku Mey, w odległości krótkiego spaceru od Wick, drugiego co do wielkości miasta w regionie Highlands.Northern Highlands of Scotland to ostatnia wielka pustynia w Europie. Jego ogromne niebo i naturalne piękno wykonane obszar królewskim faworytem do ponad 50 lat. Caithness and Sutherland mają wiele do zaoferowania dzisiejszych gości czy to bogactwo zabytków i ośrodków zabytkowych lub na świeżym powietrzu, wycieczki oglądania majestatyczny północnego wybrzeża i wszystkie przyrody i dziedzictwa naturalnego w ofercie. Scrabster jest najbardziej na północ portu na szkockiej lądu i od kilku dekad portu wyboru dla brytyjskiej królowej i jej rodziny, kiedy opuścić statek z Royal Yacht Britannia co roku w sierpniu do odwiedzenia Królowej Matki na jej Highland domek wypoczynkowy, Zamek Mey, 11 mil od Scrabster. Dziś turyści mogą pójść w ich ślady, jak Zamek jest otwarty dla zwiedzających.

Promy z portu odejść do Stromness w Orkney.