Scrabster
Stromness
Promy do Wyspy Orkney
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Scrabster Stromness

Scrabster Stromness polaczenie laczy Szkocja z Wyspy Orkney. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Northlink Ferries. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Scrabster Stromness zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szkocja na Wyspy Orkney.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Scrabster do Stromness?

Czas przeprawy promowej z Scrabster do Stromness wynosi około 1h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Scrabster do Stromness i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Scrabster a Stromness?

Jest 1 operator promowy dla Scrabster do Stromness i jest to
  • Northlink Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Scrabster do Stromness?

Zarezerwuj promy z Scrabster do Stromness poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Scrabster - Przewodnik

Scrabster to niewielka miejscowość położona na Thurso Bay w Caithness na północnym wybrzeżu Szkocji. Miasto znajduje sie około 2 km od Thurso, 26 km od Wick i 180 km od Inverness. W czasie II wojny światowej, Scrabster port był bazą dla operacji promowej, ktory zaczął prowadzić wojskowe środki wybuchowye do Scapa Flow. Początkowo pracuje 40 stóp (12,2 m) King Lynn pilotcutter "SYRENKA" zbudowany w 1908 roku, Antony Bridges utrzymal usługi do 1945 roku. Miasto odgrywa ważną rolę w gospodarce tego obszaru, jest ważnym portem dla przemysłu rybnego. Scrabster od kilku dekad byl wyborem dla brytyjskiej królowej i jej rodziny, kiedy odwiedzali Królowej Matki w domu wypoczynkowym na Zamku Mey, 11 mil od Scrabster. Dziś turyści mogą pójść w ich ślady, jako ze Zamek jest otwarty dla zwiedzających.

Promy z portu odplywaja do Stromness w Orkney.


Stromness - Przewodnik

Znajduje się w południowo-zachodniej części Orkadach w Szkocji Stromness jest port miasto i morze, które jest wokół jego głównej ulicy, która charakteryzuje się domy i sklepy zbudowane z miejscowego kamienia.Miasto sięga około 16 wieku, gdzie zapisy pokazują, pensjonat znajdował się na terenie obecnego miasta.Wzrostu znaczenia miasta w 17 wieku, kiedy Anglia była w stanie wojny z Francją.Port i nabrzeża siedzieć w północnej części miasta i są obsługiwane przez nowe drogi dojazdowej przybrzeżnej, która utrzymuje ruch do minimum, w północnej części miasta. Obszar ten oferuje piękne widoki Stromness.Prom z Stromness do szkockiego lądem za pośrednictwem portu Scrabster działa aż trzy razy dziennie w podróż biorąc około 1 godzinę i 30 minut.


Scrabster do Stromness Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Northlink Ferries 08:45 10:15 1 godzina 30 minuty wt., śr., czw., pt., sob., niedz.
Northlink Ferries 12:00 13:30 1 godzina 30 minuty pon.
Northlink Ferries 13:15 14:45 1 godzina 30 minuty wt., śr., czw., pt., sob., niedz.
Northlink Ferries 19:00 20:30 1 godzina 30 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.