Aland

Porownaj promy z Wyspy Alandzkie do Szwecja

Wyspy Alandzkie oferuje liczne połączenia promowe do Szwecja. Promy obecnie łączą 3 Porty w Wyspy Alandzkie z 3 Porty w Szwecja.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 5 ferry routes, które są operowane przez 4 firmy promowe w tym Tallink Silja, Viking Line, Finnlines i Eckerö Linjen. Najkrótszy rejs trwa około 2 godzina 0 minuta (Grisslehamn).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Wyspy Alandzkie do Szwecja, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Wyspy Alandzkie do Szwecja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Wyspy Alandzkie do Szwecja

Wyspy Alandzkie - przewodnik:

Aland to autonomiczny region Finlandii na Morzu Baltyckim, w Zatoce Botnickiej po jej polnocnej stronie. Wyspy Alandzkie to archipelag, ktory stanowi najmniejszy region Finlandii, stanowiacy 0,5% powierzchni i ludnosci.

Polozenie geograficzne Wysp Alandzkich stawia obszar w pozycji o wysokim znaczeniu strategicznym. Wyspy sa zarowno wejsciem do portu w Sztokholmie jak i Zatoki Botnickiej, poniewaz znajduja sie w poblizu Zatoki Finskiej.

Szwecja - przewodnik:

Szwecja leży w Skandynawii w Europie Północnej.

Jeden z europejskich liderów z jakością życia, Szwecja jest pięknym krajem pod każdym względem. Różnorodność magicznych krajobrazów jest jednym z jej największych atutów, od pięknych pól, zamieszkałych przez Lapończyków, do centralnego regionu jezior i wysokiej energii, modnego kraju inspirowanego stolica Sztokholmu na południu.

Historia Wikingów pozostawiła swoje ślady, ruiny i ogromne kurhany można spotkać w całym kraju. Szwecja ma fascynującą historię, a średniowieczne miasta i zamki dodają kolejną warstwę tajemnicy.

Podróż promem do Szwecji to bardzo popularna alternatywa, dzięki połączeniu z wieloma krajami w Północnej Europie i resztą Skandynawii.