Estonia

Porownaj promy z Estonia do Szwecja

2 ferry routes łączą Estonia i Szwecja oferując w sumie 16 przepraw w tygodniu. Tallink Silja oferuje 1 routes, Tallinn do Sztokholm ktora operuje 3 razy dziennie. Viking Line oferuje 1 routes, Tallinn do Sztokholm ktora operuje 6 razy dziennie. DFDS Seaways oferuje 1 routes, Paldiski do Kapellskar ktora operuje 7 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Estonia do Szwecja zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Estonia do Szwecja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Estonia do Szwecja

Estonia - przewodnik:

Estonia jest małym krajem w północno-wschodniej Europie z prawie 2000 wysepkami na Morzu Bałtyckim.

W 2016 Lonley Planet uznało Estonię za światowy "kierunek". Jest to jeden z najbardziej zielonych krajów w Europie.

Stolica Tallinn posiada urokliwą starówkę z twierdzą oraz ciekawe barokowe zabytki.

Estonia posiada liczne połączenia promowe ze Skandynawią oraz z Rosją.

Szwecja - przewodnik:

Szwecja leży w Skandynawii w Europie Północnej.

Jeden z europejskich liderów z jakością życia, Szwecja jest pięknym krajem pod każdym względem. Różnorodność magicznych krajobrazów jest jednym z jej największych atutów, od pięknych pól, zamieszkałych przez Lapończyków, do centralnego regionu jezior i wysokiej energii, modnego kraju inspirowanego stolica Sztokholmu na południu.

Historia Wikingów pozostawiła swoje ślady, ruiny i ogromne kurhany można spotkać w całym kraju. Szwecja ma fascynującą historię, a średniowieczne miasta i zamki dodają kolejną warstwę tajemnicy.

Podróż promem do Szwecji to bardzo popularna alternatywa, dzięki połączeniu z wieloma krajami w Północnej Europie i resztą Skandynawii.