Sweden

Porownaj promy z Szwecja do Estonia

2 ferry routes łączą Szwecja i Estonia oferując w sumie 15 przepraw w tygodniu. Tallink Silja oferuje 1 routes, Sztokholm do Tallinn ktora operuje 3 razy dziennie. Viking Line oferuje 1 routes, Sztokholm do Tallinn ktora operuje 6 razy dziennie. DFDS Seaways oferuje 1 routes, Kapellskar do Paldiski ktora operuje 6 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Szwecja do Estonia zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Szwecja do Estonia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Szwecja do Estonia

Szwecja - przewodnik:

Szwecja jest największym krajem w Europie Północnej. Graniczy z Norwegią na zachodzie i z Finlandią na wschodzie.

Kraj jest znany z pięknych krajobrazów. Stolica Szwecji - Sztokholm to szybko rozwijające się miasto, posiadające 14 wysp połączonych 57 mostami, gdzie jest miastem mody i zabytkowych dzielnic.

Na północy kraju znajdziesz krainy pokryte śniegiem, z pięknymi górami, lasami i reniferami. Nie można też zapomnieć o spektakularnej Zorzy Polarnej.

Porty w Szwecji oferują liczne połączenia promowe, dzięki którym zwiedzisz sąsiadujące kraje nadbałtyckie w tym Polskę.

Estonia - przewodnik:

Estonia jest krajem nadbałtyckim i posiada ok. 2000 wysp. Oferuje wysoki standard życia i notuje szybki rozwój ekonomiczny.

Tallinn, stolica kraju szczyci się najlepiej zachowanym Starym Miastem w Europie Północnej. Podczas pobytu zobaczymy tam bajkowe budynki, liczne bary i restauracje.

Estonia posiada liczne połączenia promowe ze Skandynawią oraz z Rosją.