COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Blu Navy

BN di Navigazione lub Blu Navy, jest włoskim operatorem promowym oferującym przeprawy pomiędzy Piombino w Toskanii i Portoferraio na wyspie Elba, a ich spółka zależna BN Sar Nav obsługuje trasy między Korsyką a Sardynią na Morzu Śródziemnym.

Firma została założona w 2010 roku i początkowo oferowała 6 trajektów dziennie. W międzyczasie firma rozszerzyła swoją działalność i jest jedną ze znaczących marek we włoskim przemyśle morskim, oferującą częste przeprawy i odznaczającą się punktualnością.

Blu Navy obecnie używa dużego statku o nazwie "Acciarello", który może przewieźć 800 pasażerów i 200 samochodów, z możliwością załadunku i rozładunku w ciągu zaledwie trzydziestu minut. Statek mierzy 113m długości i 18 metrów szerokości i może poruszać się z prędkością szesnastu węzłów. Tak więc Acciarello jest jednym z najbardziej wydajnych promów pasażerskich na Morzu Tyrreńskim.

Prom przeszedł kompletną metamorfozę w 2015 roku, z naciskiem na poprawę komfortu i rozrywki na pokładzie. Teraz prom posiada lukusowe miejsca do siedzenia, bar najwyższej jakości serwujący wyśmienite przekąski i napoje, a także nowo zaprojektowany garaż, dzięki czemu klienci mogą parkować swoje pojazdy z łatwością.

Directferries.pl pozwala na porównanie Blu Navy rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Na pokładzie Blu Navy

Wszystkie trasy Blu Navy

Blu Navy opinie klientów

  • "great trip"

    great

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "REJS Z BLU NAVY- POLECAMY!!!"

    NIEZWYKLE MIŁA I POMOCNA OBSŁUGA, WSZYSCY UŚMIECHNIĘCI. SPRAWNE KIEROWANIE RUCHEM SAMOCHODÓW. PODRÓŻOWALIŚMY Z DZIECKIEM NIEPEŁNOSPRAWNYM I KU NASZEMU ZASKOCZENIU, BYŁO DLA NIEGO ODPOWIEDNIE MIEJSCE, PODJAZD, POMOC OBSŁUGI. CAŁOŚĆ OCENIAMY BARDZO WYSOKO I POLECAMY DALEJ.

    Przeczytaj Więcej Zwiń