Blu Navy
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Blu Navy

BN di Navigazione lub Blu Navy, jest włoskim operatorem promowym oferującym przeprawy pomiędzy Piombino w Toskanii i Portoferraio na wyspie Elba, a ich spółka zależna BN Sar Nav obsługuje trasy między Korsyką a Sardynią na Morzu Śródziemnym.

Firma została założona w 2010 roku i początkowo oferowała 6 trajektów dziennie. W międzyczasie firma rozszerzyła swoją działalność i jest jedną ze znaczących marek we włoskim przemyśle morskim, oferującą częste przeprawy i odznaczającą się punktualnością.

Blu Navy obecnie używa dużego statku o nazwie "Acciarello", który może przewieźć 800 pasażerów i 200 samochodów, z możliwością załadunku i rozładunku w ciągu zaledwie trzydziestu minut. Statek mierzy 113m długości i 18 metrów szerokości i może poruszać się z prędkością szesnastu węzłów. Tak więc Acciarello jest jednym z najbardziej wydajnych promów pasażerskich na Morzu Tyrreńskim.

Prom przeszedł kompletną metamorfozę w 2015 roku, z naciskiem na poprawę komfortu i rozrywki na pokładzie. Teraz prom posiada lukusowe miejsca do siedzenia, bar najwyższej jakości serwujący wyśmienite przekąski i napoje, a także nowo zaprojektowany garaż, dzięki czemu klienci mogą parkować swoje pojazdy z łatwością.

Directferries.pl pozwala na porównanie Blu Navy rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Na pokładzie Blu Navy

Blu Navy routes and ports

Blu Navy opinie klientów

  • "great trip"

    great

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "REJS Z BLU NAVY- POLECAMY!!!"

    NIEZWYKLE MIŁA I POMOCNA OBSŁUGA, WSZYSCY UŚMIECHNIĘCI. SPRAWNE KIEROWANIE RUCHEM SAMOCHODÓW. PODRÓŻOWALIŚMY Z DZIECKIEM NIEPEŁNOSPRAWNYM I KU NASZEMU ZASKOCZENIU, BYŁO DLA NIEGO ODPOWIEDNIE MIEJSCE, PODJAZD, POMOC OBSŁUGI. CAŁOŚĆ OCENIAMY BARDZO WYSOKO I POLECAMY DALEJ.

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.