Turyol
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Turyol

Turyol to turecki operator promowy specjalizujący się w przeprawach z Çeşme i Ayvaliku, na zachodnim wybrzeżu Turcji, na greckie wyspy Lesbos i Chios.

Turyol jest jedną z najbardziej znanych i szanowanych firm promowych kraju. Ich statki transportują dziesiątki tysięcy pasażerów rocznie, sześcdziesiąt pięc procent wszystkich ludzi pływających z Ayvalik na Lesbos korzysta z usług Turyol. Wszystko zaczęło się na przełomie XIX i XX wieku, kiedy Turyol pod poprzednimi nazwami takimi jak Motorists Association oraz Charter Excursion zajęła się transportem morskim w Stambule.

Dzisiaj z flotą sześćdziesięciu statków dwusilnikowych, mierzących około czterdziestu dwóch metrów długości, Turyol przewozi codziennie średnio czterdzieści tysięcy pasażerów na Lesbos. Ponadto, w czerwcu 2016 roku firma oferuje najszybsze dostępne połączenie z Cesme na Chios, obsługiwane przez dwa statki zwane Chios i Necdet Ali Yildirim, mogące przewieźć sześciuset siedemdziesięciu pasażerów pieszych i czterdzieści pojazdów. Wszystkie promy Turyol zostały zatwierdzone przez krajowe komitety audytu morskich; promy spełniają również międzynarodowe normy bezpieczeństwa.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Turyol rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Turyol bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Turyol z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.