COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Turyol

Turyol to turecki operator promowy specjalizujący się w przeprawach z Çeşme i Ayvaliku, na zachodnim wybrzeżu Turcji, na greckie wyspy Lesbos i Chios.

Turyol jest jedną z najbardziej znanych i szanowanych firm promowych kraju. Ich statki transportują dziesiątki tysięcy pasażerów rocznie, sześcdziesiąt pięc procent wszystkich ludzi pływających z Ayvalik na Lesbos korzysta z usług Turyol. Wszystko zaczęło się na przełomie XIX i XX wieku, kiedy Turyol pod poprzednimi nazwami takimi jak Motorists Association oraz Charter Excursion zajęła się transportem morskim w Stambule.

Dzisiaj z flotą sześćdziesięciu statków dwusilnikowych, mierzących około czterdziestu dwóch metrów długości, Turyol przewozi codziennie średnio czterdzieści tysięcy pasażerów na Lesbos. Ponadto, w czerwcu 2016 roku firma oferuje najszybsze dostępne połączenie z Cesme na Chios, obsługiwane przez dwa statki zwane Chios i Necdet Ali Yildirim, mogące przewieźć sześciuset siedemdziesięciu pasażerów pieszych i czterdzieści pojazdów. Wszystkie promy Turyol zostały zatwierdzone przez krajowe komitety audytu morskich; promy spełniają również międzynarodowe normy bezpieczeństwa.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Turyol rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Turyol bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Turyol z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Turyol

Alternatywne firmy i trasy