Cesme
Chios
Promy do Wyspy Egejskie
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Cesme Chios

Trasa promowa Cesme Chios łączy Turcja z Wyspy Egejskie i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Turcja na Wyspy Egejskie.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Cesme do Chios?

Czas przeprawy promowej z Cesme do Chios wynosi około 25m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Cesme do Chios i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Cesme do Chios?

Cena promu z Cesme do Chios może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Cesme do Chios wynosi 181 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Cesme a Chios?

Istnieje 2 popularnych operatorów promowych dla Cesme do Chios. Są to
  • Ertürk Lines
  • Turyol

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Cesme do Chios?

Zarezerwuj promy z Cesme do Chios poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Cesme do Chios?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Cesme do Chios z
  • Turyol

Czy można zabrać samochód na prom z Cesme do Chios?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Cesme do Chios z
  • Turyol

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Cesme do Chios?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Turyol

Jak daleko jest Chios od Cesme?

Odległość pomiędzy Cesme a Chios wynosi około 9 mil morskich.

Cesme - Przewodnik

Cesme to nadmorskie miasto w zachodniej Turcji i znajduje sie na krancu polwyspu o tej samej nazwie. Miasto jest popularnym miejscem wypoczynku i jest okolo 85km na zachod od Izmiru, najwiekszego miasta w regionie Morza Egejskiego Turcji. Nazwa "Çeşme" oznacza "zrodlo" i prawdopodobnie nawiazuje do wielu osmanskich fontann rozrzuconych po calym miescie. Miasto jest zdominowane przez Cesme Zamek i oferuje wiele atrakcji dla odwiedzajacych. W poblizu zamku znajduje sie Ottoman Caravanserai, ktory zostal zbudowany w 15 wieku, a obecnie jest hotelem butikowym. Wzdluz niektorych uliczek miasta sa stare tradycyjne domy osmanskie, a takze Sakiz domy rezydencje.

Istnieja dwa promy dziennie do i z Çesme z greckiej wyspy Chios z czasem przejazdu niewiele ponad godzine. Niektore statki wycieczkowe wplywaja do portu Cesme, zazwyczaj od czerwca do pazdziernika.


Chios - Przewodnik

Na greckiej wyspie Chios jest jedna z wysp polozonych na Morzu Egejskim, polnocno-wschodniej, bardzo blisko do Turcji, a po przeciwnej stronie polwyspu Erithrea, oddzielona od niego przez Chios ciesniny.Wyspa rozciaga sie na 842 km kwadratowych i liczy okolo 54.000 osob. Okolo polowa mieszkancow wyspy zyje w stolicy wyspy, Chios. Miejsca, ktore warto odwiedzić na wyspie to Muzeum Bizantyjskie, ktore miesci się w starym osmanskim meczecie, gdzie mozna zobaczyc doskonala kopie slynnego obrazu Delacroix "Masakra w Chios". Istnieje anche slynny "Korais" Biblioteka z osobistej kolekcji ITS z Adamandios Korais Wsrod historycznych i 1300 woluminow Muzeum Marynarki Wojennej, gdzie zwiedzający moga zobaczyc dokladne repliki żaglowców i lodzi parowych. Spacer po malowniczych uliczkach Kaloplitis i podziwiac rezydencje armatorow i przejsc cala droge do Tampákika, gdzie mozna zobaczyc majestatyczne mlyny starej garbarni i Ioustiniani Palace.

Od Chios dzialaja polaczenia promowe do Pireusu, Saloniki, Kavali, Rodos, Samos, Lemnos, Mityleny, Inusses, Psara i Cesme.


Cesme do Chios Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Turyol 09:20 09:50 30 minuty pon., śr., pt., sob., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.