Prom Ayvalik do Mytilene

Ayvalik Mytilene polaczenie laczy Turcja z Lesbos. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Turyol. Polaczenie odbywa sie do 19 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ayvalik Mytilene zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Ayvalik - Mytilene

  • Turyol
    • 19 przeprawy w tygodniu 1 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Ayvalik Mytilene

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ayvalik Mytilene to samochod + 2 pasażerów.

Mytilene - Przewodnik

Starożytne greckie Miasto Mytilene jest stolicą i port na wyspie Lesbos, który znajduje się na Morzu Egejskim północno-wschodniej.Chwilę po przybyciu na duży port, Miasto Mytilene wygra swoje serce z powietrza dolce vita. Stolica wyspy, zbudowane na siedmiu wzgórzach, a wieńczy twierdzy Gateluzzi, ma ważne cechy zachowane od jego olśniewający przeszłości i wybitne historii kultury. Jest tętniące życiem miasto z życia nocnego, a Mitylena spełnia wszystkie potrzeby i pragnienia w zakresie hotelach, restauracjach i rekreacji.

Jej emblematy są majestatyczne Gateluzzi zamek, kościół Agios Therapon z imponującą kopułą, a na skraju portu, Statua Wolności. Klasycznym miejscem spotkań mieszkańców jest teren wokół placu Safony, a druga połowa podkowy nowego południowego portu z modnych barów i kawiarni, które przyciągają tłumy z pierwszą rzeczą, w godzinach porannych.

Mitylena ma port z którego kursują promy na pobliskie wyspy Lemnos, Chios i Ayvalik i czasami Dikili w Turcji.Port służy również do miast kontynentalnej Pireus, Atenach i Salonikach.