Walia

Jak zarezerwować promy z Walia do Irlandii

3 trasy łączą Walia i Irlandia oferując w sumie 84 przepraw w tygodniu. Irish Ferries oferuje 2 tras, Pembroke do Rosslare dziala 14 razy w tygodniu & Holyhead do Dublin okolo 4 razy dziennie. Stena Line oferuje 2 tras, Fishguard do Rosslare dziala 14 razy w tygodniu & Holyhead do Dublin okolo 4 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Walia do Irlandii zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Walia do Irlandia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Walia do Irlandia

Walia - przewodnik:

Walia jest czescia Wielkiej Brytanii I graniczy na wschodzie z Anglia.

Mimo malego kraju Walia posiada wiele atrakcji, w tym trzy parki narodowe i piec "Area of Outstanding Natural Beauty" , ktory jest trzecim najwyzszym szczytem w Wielkiej Brytanii i posiada plaze. Walia ma wszystko dla kazdego.

Jako rozlegly kraj, posiada faliste rowniny, oferuje imponujaca siec szlakow turystycznych,posiada 400 zamkow, wiele pubow i wspaniale widokami na wybrzeze.

Dzieki swojej lokalizacji na zachodnim wybrzezu Wielkiej Brytanii, Walia jest brama do Irlandii, oferujac promy do Dublina i Rosslare.Mozesz wybrac jeden z portow na wybrzezu Walii.

Irlandia - przewodnik:

Irlandia jest wyspą w północno-zachodniej Europie, politycznie podzielona na Republikę i Irlandię Północną, która jest częścią Zjednoczonego Królestwa.

Stolicą miasta jest Dublin, który początkowo był osadą wikingów i jest obecnie niezwykle popularny wśród turystów i znany z takich atrakcji jak m.in. Guinness Storehouse. Inne regiony takie jak Kerry i Galway są także często odwiedzanymi miejscami.

Do Irlandii można dostać się łatwo drogą morską. Promy odpływają z Anglii, Wyspy Man i Walii i możesz nimi dotrzeć do licznych irlandzkich portów. Regularne połączenia dostępne są przez cały rok i obsługiwane są przez wiodących operatorów promowych. Irlandia Północna posiada również wiele połączeń promowych z Wielką Brytanią, więc jeśli jesteś w podróży ze Szkocji do Irlandii, możesz zjechać w dół do Belfast lub Larne.

Jesli podróżujesz z Europy kontynentalnej, znajdziesz wiele połączeń i opcji, w tym np. z Francji.