Turkey

Porownaj promy z Turcja do Wyspy Egejskie

Turcja oferuje liczne połączenia promowe do Wyspy Egejskie. Promy obecnie łączą 4 Porty w Turcja z 5 Porty w Wyspy Egejskie.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 5 ferry routes, które są operowane przez 4 firmy promowe w tym Ertürk Lines, Turyol, Meander Travel i Dentur Avrasya. Najkrótszy rejs trwa około 0 godzina 20 minuta (Chios).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Turcja do Wyspy Egejskie, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Turcja do Wyspy Egejskie

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Turcja do Wyspy Egejskie

Turcja - przewodnik:

Turcja jest krajem na granicy Poludnio-Wschodniej Europy i Zachodniej Azji. Razem z linia brzegowa Czarnego Morza, Morza Srodziemnomorskiego i Aegean na zachodzie.

Biorac pod uwage polozenie pomiedzy dwoma kontynentami, Turcja jest podziwiana za jej kulture, przyczyniajac sie jednym z najczesciej odwiedzanych krajow swiata. Przyklady kraju ekscytujacej historii sa powszechne,majestatyczne meczety w Istambule i urzekajacych ruin Efezu

Natura jest roznorodna, od piaskowych plaz na zachodzie do wielkich gor na wschodzie, oferujac zajecia na wolnycm powietrzu.

Turcja posiada wiele portow, gdyz ma wiele wysp na Morzu Aegean i Morzu Srodziemnomorkim. Oferujac wiele polaczen promowych do wielu miedzynarodowych miast oraz do wielu miast w Turcji zaczynajac od Istanbulu po cale Morze Marmara

Wyspy Egejskie - przewodnik:

Wyspy Egejskie to grupa wysp na Morzu Egejskim, z których większość należy do Grecji, a mała ich część do Turcji.

Położone między południową i wschodnią częścią Grecji kontynentalnej a zachodnim wybrzeżem Turcji. Wyspy Egejskie składają się z siedmiu grup: północno-wschodnie Wyspy Egejskie, Sporady, Eubea, Wyspy Sarońskie, Cyklady, Dodekanez i Kreta.

Wyspy Morza Egejskiego to krystalicznie błękitne wody, gorące źródła, wioski-fortece, bogata historia, pyszne owoce morza oraz jedne z najpiękniejszych plaż w Grecji. Podróż na Wyspy Egejskie zapewnia niezapomniane przeżycia.

Podobnie jak w przypadku innych wysp, podróżowanie promem jest najbardziej popularnym, a czasem jedynym sposobem, aby dostać się w wybrane miejsce. Istnieje wiele firm, które oferują połączenia między wszystkimi wyspiarskimi portami.