Szwecja

Jak zarezerwować promy z Szwecja do Gotland

3 trasy łączą Szwecja i Gotland oferując w sumie 68 przepraw w tygodniu. Destination Gotland oferuje 3 tras, Nynäshamn do Visby dziala 6 razy dziennie, Oskarshamn do Visby okolo 3 razy dziennie & Vastervik do Visby okolo 5 razy w tygodniu.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Szwecja do Gotland zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Szwecja do Gotland

Kliknij aby zobaczyć mapę

Szwecja - przewodnik:

Szwecja jest największym krajem w Europie Północnej. Graniczy z Norwegią na zachodzie i z Finlandią na wschodzie.

Kraj jest znany z pięknych krajobrazów. Stolica Szwecji - Sztokholm to szybko rozwijające się miasto, posiadające 14 wysp połączonych 57 mostami, gdzie jest miastem mody i zabytkowych dzielnic.

Na północy kraju znajdziesz krainy pokryte śniegiem, z pięknymi górami, lasami i reniferami. Nie można też zapomnieć o spektakularnej Zorzy Polarnej.

Porty w Szwecji oferują liczne połączenia promowe, dzięki którym zwiedzisz sąsiadujące kraje nadbałtyckie w tym Polskę.

Gotland - przewodnik:

Gotland jest najwieksza wyspa w Szwecji, polozona na srodku Morza Baltyckiego, pomiedzy Latwa, a glownym wschodnim ladem.

Wyspa ma wiele do obnoszenia: ponad sto sredniowiecznych kosciolow, pieknych miasteczek i wiosek, dobre restauracje i najpiekniejsza sloneczna pogoed na piaszczystych plazach.

Najwiekszy i najbardziej popularny przez turystow Visby jest jednym ze swrodniowiecznych mistrzow. budynki przesiakniete historia , fascynujace ruiny, idylliczne brukowane uliczki i domki w bajkowym stylu umiescil to miasto na liscie swiatowego dziedzictwa UNESCO.

Bardzo latwo jest doplynac z glownego ladu.Latwo jest zrozumiec czemu Gotland jest jest jednym z najbardziej turystycznych miejsc w Szwecji. Mozesz doplynac do Gotland z Nynashamn lub Oskarshamn z regularnymi przejsciami codziennie do portu Visby.