Samos

Jak zarezerwowac promy z Samos na Wyspy Egejskie

Nie brakuje opcji do wyboru, jesli chodzi o wybor promu z Samos na Wyspy Egejskie. Są 2 firmy promowe o lacznej ilosci 15 Trasy laczac Pythagorio do Fournoi & Agios Kirikos, Karlovassi do Chios, Fournoi, Vathi, Agios Kirikos, Evdilos, Limnos (Myrina) & Mytilene, Vathi do Chios, Mytilene, Limnos (Myrina), Agios Kirikos, Evdilos & Fournoi, Karlovassi do Chios, Fournoi, Vathi, Agios Kirikos, Evdilos, Limnos (Myrina) & Mytilene, Vathi do Chios, Mytilene, Limnos (Myrina), Agios Kirikos, Evdilos & Fournoi & Karlovassi do Chios, Fournoi, Vathi, Agios Kirikos, Evdilos, Limnos (Myrina) & Mytilene.

Najszybsza trasa miedzy Samos i Wyspy Egejskie jest Karlovassi do Vathi z czasem trwania przeplyniecia okolo 45 minuty. Przy tak wielu trasach w ofercie, ulatwia porownac wszystkie podobne trasy w jednym kliknieciu, dzieki czemu mozesz szybko znalezc to, czego szukasz.

Mapa połączeń promowych z Samos do Wyspy Egejskie

Kliknij aby zobaczyć mapę

o Samos:

Samos jest grecką wyspą na Morzu Egejskim, na południe od Chios, na północ od Patmos i Dodekanezu, i niedaleko wybrzeża Azji Mniejszej.

Samos jest cudowną wyspą pełną pięknych plaż. Mimo że znajdują się na niej wykopiska i zabytki archeologiczne, turyści bardziej zainteresowani są wylegiwaniem się na plażach tudzież korzystaniem z wielu możliwości aktywnego wypoczynku: dlugie spacery, jazda na rowerze tudzież windsurfing.

o Wyspy Egejskie:

Wyspy Egejskie to grupa wysp na Morzu Egejskim, z których większość należy do Grecji, a mała ich część do Turcji.

Położone między południową i wschodnią częścią Grecji kontynentalnej a zachodnim wybrzeżem Turcji. Wyspy Egejskie składają się z siedmiu grup: północno-wschodnie Wyspy Egejskie, Sporady, Eubea, Wyspy Sarońskie, Cyklady, Dodekanez i Kreta.

Wyspy Morza Egejskiego to krystalicznie błękitne wody, gorące źródła, wioski-fortece, bogata historia, pyszne owoce morza oraz jedne z najpiękniejszych plaż w Grecji. Podróż na Wyspy Egejskie zapewnia niezapomniane przeżycia.

Podobnie jak w przypadku innych wysp, podróżowanie promem jest najbardziej popularnym, a czasem jedynym sposobem, aby dostać się w wybrane miejsce. Istnieje wiele firm, które oferują połączenia między wszystkimi wyspiarskimi portami.