Samos

Jak zarezerwować promy z Samos na Wyspy Egejskie

Liczne trasy promowe łączą Samos z Wyspy Egejskie. 2 firmy promowe kursuje na 15 Trasy do Pythagorio do Fournoi & Agios Kirikos, Karlovassi do Chios, Fournoi, Vathi, Agios Kirikos, Evdilos, Limnos (Myrina) & Mytilene, Vathi do Chios, Mytilene, Limnos (Myrina), Agios Kirikos, Evdilos & Fournoi, Karlovassi do Chios, Fournoi, Vathi, Agios Kirikos, Evdilos, Limnos (Myrina) & Mytilene, Vathi do Chios, Mytilene, Limnos (Myrina), Agios Kirikos, Evdilos & Fournoi & Karlovassi do Chios, Fournoi, Vathi, Agios Kirikos, Evdilos, Limnos (Myrina) & Mytilene. Zobacz wszystkie trasy i rozkłady poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z DepartCountry--] - Wyspy Egejskie zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries. Najkrótszy rejs trwa ok. 40 minuty.

Mapa połączeń promowych z Samos do Wyspy Egejskie

Kliknij aby zobaczyć mapę

Samos - przewodnik:

Samos jest grecką wyspą na Morzu Egejskim, na południe od Chios, na północ od Patmos i Dodekanezu, i niedaleko wybrzeża Azji Mniejszej.

Samos jest cudowną wyspą pełną pięknych plaż. Mimo że znajdują się na niej wykopiska i zabytki archeologiczne, turyści bardziej zainteresowani są wylegiwaniem się na plażach tudzież korzystaniem z wielu możliwości aktywnego wypoczynku: dlugie spacery, jazda na rowerze tudzież windsurfing.

Wyspy Egejskie - przewodnik:

Wyspy Egejskie to grupa wysp na Morzu Egejskim, z których większość należy do Grecji, a mała ich część do Turcji.

Położone między południową i wschodnią częścią Grecji kontynentalnej a zachodnim wybrzeżem Turcji. Wyspy Egejskie składają się z siedmiu grup: północno-wschodnie Wyspy Egejskie, Sporady, Eubea, Wyspy Sarońskie, Cyklady, Dodekanez i Kreta.

Wyspy Morza Egejskiego to krystalicznie błękitne wody, gorące źródła, wioski-fortece, bogata historia, pyszne owoce morza oraz jedne z najpiękniejszych plaż w Grecji. Podróż na Wyspy Egejskie zapewnia niezapomniane przeżycia.

Podobnie jak w przypadku innych wysp, podróżowanie promem jest najbardziej popularnym, a czasem jedynym sposobem, aby dostać się w wybrane miejsce. Istnieje wiele firm, które oferują połączenia między wszystkimi wyspiarskimi portami.