La Palma

Porownaj promy z La Palma do Teneryfa

2 ferry routes łączą La Palma i Teneryfa oferując w sumie 25 przepraw w tygodniu. Trasmediterranea oferuje 1 routes, Santa Cruz de La Palma do Santa Cruz de Tenerife ktora operuje 1 razy dziennie. Naviera Armas oferuje 1 routes, Santa Cruz de La Palma do Los Cristianos ktora operuje 10 razy dziennie. Fred Olsen Express oferuje 1 routes, Santa Cruz de La Palma do Los Cristianos ktora operuje 14 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z La Palma do Teneryfa zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z La Palma do Teneryfa

Kliknij aby zobaczyć mapę

La Palma - przewodnik:

La Palma to jedna z siedmiu dużych wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich, zwana La isla verde (zielona wyspa) lub La isla bonita (piękna wyspa). Te zwyczajowe nazwy świetnie charakteryzują La Palmę. Wspaniała, niezwykle różnorodna przyroda i zapierające dech w piersiach widoki gwarantują niezapomniane przeżycia. Na wyspie turystyka nie rozwinęła się jeszcze tak, jak choćby na sąsiedniej Teneryfie, co pozwala prawdziwie odpocząć z dala od zgiełku.

Teneryfa - przewodnik:

Wyspa Teneryfa jest największa i najbardziej znana z Wysp Kanaryjskich z linią brzegową o długości 350km. Co roku odwiedza ją ponad 1 mln turystów.

Powód, dla którego przyjeżdża tu tak wiele osób, to przede wszystkim słoneczna pogoda w ciągu całego roku. Tym sposobem do idealny kierunek na wyjazdy na zimę.

Oprócz pogody i pięknych plaż Teneryfa oferuje niesamowite krajobrazy w tym: spektakularne klify, lasy i wulkan Teide. Teneryfa bez wątpienia oferuje unikalne doświadczenie dla każdego turysty.

Być może ze względu na swoją wielkość i niewątpliwą popularność, dotarcie promem na Teneryfę jest stosunkowo proste zarówno z głównego lądu Hiszpanii lub z sąsiednich wysp. Wyspa posiada dwa porty Los Cristianos i St Cruz de Tenerife.