Porownaj promy z Irlandia do Walia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Irlandia - przewodnik

Czasy, w których Irlandia była najbiedniejszym krajem Europy a jej mieszkańcy uciekali gdzie pieprz rośnie, już dawno poszły w zapomnienie. Czasy, w których Irlandia była najbiedniejszym krajem Europy, a jej mieszkańcy uciekali, gdzie pieprz rośnie, już dawno poszły w zapomnienie.

Irlandia to piękna kraina, z wieloma atrakcjami godnymi zobaczenia, doskonałymi miejscami do rekreacji i wspaniałymi historycznymi pamiątkami.

Wśród miejsc, które warto zobaczyć są Zamek Dunluce, niegdyś jedna z najpotężniejszych twierdz na północy wyspy, Cashel - wzniesiona na skałach twierdza, która była przez ponad 1000 lat symbolem królewskiej i kościelnej władzy, Killarney - rejon słynący ze wspaniałych widoków (jeziora, góry, owce), Bunratty Castle - piękny zamek o kwadratowej podstawie zbudowany w XV wieku (obecnie urządzane są w nim wspaniale średniowieczne uczty stanowiące dużą atrakcję dla turystów) tudzież Drogheda, historyczny port Normanów, położony niedaleko ujścia rzeki Boyne, obecnie będący małym miasteczkiem, które warto zwiedzić.

Walia - przewodnik

Walia jest krajem a Wielkiej Brytani, dzielac granice ladowa z Anglia na wschodzie i z Irlandia na zachodzie granice morska, po drugiej stronie morza.

Jest malym krajem,ale posiada piekne krajobrazy. Walia oferuje wszystko, czego potrzeba do epickich przygod na świezym powietrzu.Przepiekne wgorza, godne plaze,duze gory i dzikie wyspy na morzu. Dla wycieczek edukacyjnych,mozna ziwedzic jeden z 400 zamkow i podziwiac najwieksza kolekcje sztuki impresjonistycznej poza Paryzem w Muzeum Narodowym. Cardiff jest stolica na poludniowym wybrzezu.Jest rajem dla nocnego zycia,rugby oraz duzy wybor sklepow, oferuje nowoczesne nabrzeze obok slynnej sredniowiecznej twierdzy.

Latwo sie przedostac promem do Walii z Irlandii, biorąc pod uwage stosunkowo niewielka odleglosc pomiedzy dwoma krajami. Plynac do Holyhead daje doskonaly dostep do słynnego Parku Narodowego Snowdonia, natomiast porty na poludniowym wybrzezu sa polozone blisko najwiekszych miast, w tym walijskiego Swansea, Cardiff i Newport.

Promy z Irlandia do Walia

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.