Ibiza

Jak zarezerwować promy z Ibiza na Formenterę

2 trasy łączą Ibiza i Formentera oferując w sumie 51 przepłynięć dziennie. Balearia oferuje 1 trasa, Ibiza na Formenterę oferuje 9 razy dziennie. Trasmapi oferuje 1 trasa, Ibiza na Formenterę oferuje 20 razy dziennie. Aquabus oferuje 2 tras, Ibiza na Formenterę dziala 3 razy dziennie & Playa d'en Bossa (Ibiza) na Formenterę okolo 3 razy dziennie. Mediterranea Pitiusa oferuje 1 trasa, Ibiza na Formenterę oferuje 12 razy dziennie. Trasmapi Car oferuje 1 trasa, Ibiza na Formenterę oferuje 4 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Ibiza na Formenterę zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Ibiza do Formentera

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Ibiza do Formentera

Ibiza - przewodnik:

Znana całemu światu Ibiza jest częscią Balearów i znajduje się 80km od wschodniego wybrzeża Hiszpanii.

Dla turystyki Ibiza była wyspą nieodkrytą do końca lat 70. dwudziestego wieku, z dziewiczymi wzniesieniami i krajobrazami. Dzisiaj jest to miejsce gdzie rozwinęła się turystyka masowa. Lotnisko na Ibizie jest jednym z największych w Hiszpanii co do liczby pasażerów. Swoją dużą popularność to miejsce zawdzięcza między innymi temu, że na krótki czas przed staniem się celem wycieczek turystów, wyspa ta była celem wycieczek hippisów. Ibiza, dzięki sławnym klubom muzycznym, takim jak Pacha, Space, Privilege, Amnesia kojarzona jest z muzyką elektroniczną i niekończącą się fiestą.