Ibiza

Jak zarezerwowac promy z Ibiza na Formenterę

Sa 2 trasy dzialajacych pomiedzy Ibiza i Formentera oferujac w sumie 79 przeplyniec dziennie. Balearia operuje 1 trasa, Ibiza na Formenterę ktory dziala 18 razy dziennie. Trasmapi operuje 1 trasa, Ibiza na Formenterę ktory dziala 27 razy dziennie. Aquabus operuje 2 tras, Ibiza na Formenterę dziala 4 razy dziennie & Playa d'en Bossa (Ibiza) na Formenterę okolo 6 razy dziennie. Mediterranea Pitiusa operuje 1 trasa, Ibiza na Formenterę ktory dziala 24 razy dziennie.

Jako ze dlugosc oraz czestotliwosc polaczen na niektorych trasach moze sie roznic, proponujemy wyszukanie aktualnych polaczen z Ibiza na Formenterę aby uzyskac najswiezsze informacje.

Mapa połączeń promowych z Ibiza do Formentera

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Ibiza do Formentera

o Ibiza:

Znana całemu światu Ibiza jest częscią Balearów i znajduje się 80km od wschodniego wybrzeża Hiszpanii.

Dla turystyki Ibiza była wyspą nieodkrytą do końca lat 70. dwudziestego wieku, z dziewiczymi wzniesieniami i krajobrazami. Dzisiaj jest to miejsce gdzie rozwinęła się turystyka masowa. Lotnisko na Ibizie jest jednym z największych w Hiszpanii co do liczby pasażerów. Swoją dużą popularność to miejsce zawdzięcza między innymi temu, że na krótki czas przed staniem się celem wycieczek turystów, wyspa ta była celem wycieczek hippisów. Ibiza, dzięki sławnym klubom muzycznym, takim jak Pacha, Space, Privilege, Amnesia kojarzona jest z muzyką elektroniczną i niekończącą się fiestą.