Holandia

Jak zarezerwować promy z Holandia do Anglii

3 trasy łączą Holandia i Anglia oferując w sumie 28 przepraw w tygodniu. P&O Ferries oferuje 1 trasa, Rotterdam do Hull oferuje 7 razy w tygodniu. Stena Line oferuje 1 trasa, Hoek van Holland do Harwich oferuje 14 razy w tygodniu. DFDS Seaways oferuje 1 trasa, Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle oferuje 7 razy w tygodniu.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Holandia do Anglii zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Holandia do Anglia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Holandia do Anglia

Holandia - przewodnik:

Królestwo Niderlandów, znane potocznie (i mylnie) jako Holandia, jest krajem położonym w zachodniej Europie, graniczącym z Belgią i Niemcami. Ponad połowa jego terytorium leży poniżej poziomu morza.

Państwo jest znane z licznych wiatraków, sera, chodaków, tulipanów, rowerów oraz wysokiego poziomu tolerancji, legalności w dostępie do: narkotyków, prostytucji, aborcji, eutanazji oraz związków między osobami tej samej płci.

Łatwo jest myśleć o tym kraju przez pryzmat tylko i wylącznie jego stolicy, ale Królestwo Niderlandów ma o wiele więcej do zaoferowania niż zatłoczone ulice Amsterdamu. Arnhem, Haga, Rotterdam to jedne z wielu miejsc wartych zobaczenia.

Anglia - przewodnik:

Anglia jest największym i najbardziej zaludnionym z czterech regionów, które składają się na terytorium Wielkiej Brytanii.

Geograficznie Anglia jest regionem w centralnej i południowej części Wielkiej Brytanii. Graniczy z Szkocją na północy, na zachodzie z Walią i Irlandii Północną przez Morze Irlandzkie.

Podróże promami są bardzo popularne i dobrze rozwinięte w Anglii, zwłaszcza wśród turystów z Irlandii Północnej i Europy.

Anglia posiada wiele portów zapewniających połączenia promowe z Irlandią przez Morze Irlandzkie, z Francja przez Kanał La Manche i z Holandią przez Morze Północne.