Holandia

Jak zarezerwowac promy z Holandia do Anglii

Sa 3 trasy dzialajacych pomiedzy Holandia i Anglia oferujac w sumie 28 przepraw w tygodniu. P&O Ferries operuje 1 trasa, Rotterdam do Hull ktory dziala 7 razy w tygodniu. Stena Line operuje 1 trasa, Hoek van Holland do Harwich ktory dziala 14 razy w tygodniu. DFDS Seaways operuje 1 trasa, Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle ktory dziala 7 razy w tygodniu.

Jako ze dlugosc oraz czestotliwosc polaczen na niektorych trasach moze sie roznic, proponujemy wyszukanie aktualnych polaczen z Holandia do Anglii aby uzyskac najswiezsze informacje.

Mapa połączeń promowych z Holandia do Anglia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Holandia do Anglia

o Holandia:

Królestwo Niderlandów, znane potocznie (i mylnie) jako Holandia, jest krajem położonym w zachodniej Europie, graniczącym z Belgią i Niemcami. Ponad połowa jego terytorium leży poniżej poziomu morza.

Państwo jest znane z licznych wiatraków, sera, chodaków, tulipanów, rowerów oraz wysokiego poziomu tolerancji, legalności w dostępie do: narkotyków, prostytucji, aborcji, eutanazji oraz związków między osobami tej samej płci.

Łatwo jest myśleć o tym kraju przez pryzmat tylko i wylącznie jego stolicy, ale Królestwo Niderlandów ma o wiele więcej do zaoferowania niż zatłoczone ulice Amsterdamu. Arnhem, Haga, Rotterdam to jedne z wielu miejsc wartych zobaczenia.

o Anglia:

Anglia jest najwiekszym i najbardziej zaludnionym z czterech narodowow, ktore skladaja sie na terytorium Wielkiej Brytanii.

Geograficznie Anglia jest regionem w centralnej i poludniowej czesci Wielkiej Brytanii w Szkocji na polnocy, na zachodzie Walii i Irlandii Polnocnej na zachodzie przez Morze Irlandzkie.

Podroze promami sa bardzo popularne i dobrze rozwiniete w Anglii, zwlaszcza wsrod turystow z Irlandii Polnocnej i Europie.

Anglia posiada wiele portow polaczonych z Irlandia przez Morze Irlandzkie,Francje przez kanal i Holandie przez Morze Polnocne. Nie jest niespodzianka , ze polaczenia do Anglii sa obslugiwane przez swiatowych operatow.