COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hoek van Holland - Harwich jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Holandia do Anglii.

Przewoźnicy Promowi - Hoek van Holland - Harwich

  • 15 Sailings Weekly 6 hr 30 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Hoek van Holland - Harwich

 • "opiniua"

  super

  'Stena Hollandica' travelled on Stena Hollandica

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia "

  Podróż samochodem

  'Stena Hollandica' travelled on Stena Hollandica

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  super

  'Stena Hollandica' travelled on Stena Hollandica

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia "

  super

  'Stena Hollandica' travelled on Stena Hollandica

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Hoek van Holland do Harwich

Hoek van Holland Harwich polaczenie laczy Holandia z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 15 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 6 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Hoek van Holland Harwich zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Hoek van Holland - Przewodnik

Hook of Holland, znany także jako De Hoek, to miasto położone w zachodniej części Holandii. Nazwa odnosi się do jego położenia geograficznego, w południowo-zachodniej części Holandii, u ujścia kanału Nieuwe Waterweg który wchodzi do Morza Północnego. Miasto jest w pobliżu Monster, 's-Gravenzande, Naaldwijk i Delft, które są na północnym wschodzie i Maassluis na południowym wschodzie. W Hoek van Holland, jest wycieczka po zabytkowych budynkach. Trasa rozpoczyna się przy informacji turystycznej na Blinkplein, skad drogowskazy prowadzą wycieczkę. Wzdłuż trasy znajduje się 19-wieczna latarnia, młyn z 16 wieku i gospodarstwo z 18 wieku. Jedno z muzeów w mieście jest Muzeum obrony wybrzeża w Fort aan den Hoek van Holland. Został zbudowany w 1889 roku w obronie nowo wykopanej Nieuwe Waterweg przeciwko morskiego ataku.

Terminal promowy w mieście jest obsługiwany przez Stena Line, która posiada usługi promowe do Harwich w Essex. Wyposażenie terminali to sklep ogólnospożywczy i kawiarnia/bar. Wszystkie promy mają sklep, kantor wymiany walut, punkt informacyjny, salon wideo i kasyno na pokładzie.


Harwich - Przewodnik

Miasto Harwich w Essex znajduje się druga najbardziej portu promowego pasażerów brytyjskiego.Miasto leży na wybrzeżu Morza Północnego i przy ujściach rzek Orwell i rzeka Stour. Oprócz portu, miasto ma wiele rzeczy dla turystów do zobaczenia i do zrobienia. Od Ha'Penny Pier Visitor Centre na Quay nie są piesze wycieczki z przewodnikiem przez całe lato i atrakcje to elektryczny Pałac Kino Reduta Fort, a także liczne muzea i latarnie morskie. Na południe od Harwich leży starszej miasto Dovercourt, który został rozstrzygnięty już w czasach prehistorycznych. Cechy szczególne miasta są latarnie żelaza lub "Światła", które zasiadają czołowi wzdłuż malowniczej plaży Blue Flag.

Usługi promowe działające od portu w Harwich odejść do Esbjerg w Danii i do Hook of Holland. Wyposażenie terminali zostały niedawno odnowione i zapewniają podróżnym przestronne salony, sklepy, jak wymiana walut i kawiarni i restauracji w klimatyzowanych wnętrzach. Istnieje również wydajne i Usprawniony system check-in, znacznie redukując czas oczekiwania dla pieszych i pojazdów pasażerów.