COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rotterdam - Hull jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Holandia do Anglii.

Przewoźnicy Promowi - Rotterdam - Hull

  • 7 Sailings Weekly 12 hr
  • Get price

Opinie na temat Prom Rotterdam - Hull

 • "super wycieczka"

  Płynęliśmy pierwszy raz i jesteśmy pod wrażeniem. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Przyjemnie i miło spędzony czas, polecam wszystkim.

  'Pride of Hull' travelled on Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podroż miedzy Rotterdam i Hull z P&O Ferries na Pride of Hull "

  podróż przebiegła sprawnie, wszystko ok

  'Pride of Hull' travelled on Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "bardzo dobra jakość"

  Bardzo dobra podróż, świetne jedzenie, czysta kabina. Nasza opinia: bez zarzutu. Mieliśmy szczęście, morze było też dla nas łaskawe. Szkoda tylko, że w sklepiku nie ma gazet.

  'Pride of Hull' travelled on Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Najkorzystniejsza jakość do ceny"

  Często korzystam i nigdy się nie zawiodłem

  'Pride of Hull' travelled on Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Rotterdam do Hull

Rotterdam Hull polaczenie laczy Holandia z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, P&O Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 12 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Rotterdam Hull zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Rotterdam - Przewodnik

Rotterdam to drugie największe miasto Holandii i jest jednym z największych portów na świecie. Miasto leży w prowincji Holandia Południowa, w zachodniej części kraju i na południu Randstad. Port ma strategiczne położenie w delcie Renu i Mozy-Skaldy na Morzu Północnym oraz bardzo dobrą dostępność do sieci krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i sieci żeglugi śródlądowej. Dzięki temu Rotterdam zyskał miano "Drzwi do Europy". Rotterdam został ogłoszony Europejską Stolicą Kultury w 2001 roku. Miasto posiada własną orkiestrę, Rotterdam Philharmonic, dużą salę kongresowo-koncertową o nazwie De Doelen, kilka teatrów (w tym nowy Luxor) i kin, i kompleks Ahoy w Rotterdamie na południe od miasta, które jest wykorzystywane do koncertów muzyki pop, wystaw, turniei tenisowych, i innych działań.


Usługi portowe to restauracje i sklepy, a także kantor oraz kawiarnia, z dostępem dla osób na wózkach inwalidzkich. Port jest przede wszystkim centrum dystrybucyjnym i ładunkowym, przy mniejszym ruchu pasażerskim niż Hook of Holland.


Hull - Przewodnik

Kingston-upon-Hull, czy tylko Hull w skrócie, port położony u zbiegu rzeki Hull i ujścia rzeki Humber. Historia miasta sięga czasów średniowiecza, kiedy to lokalni mnisi potrzebowali portu do exportu wełny. Obecnie to tętniące życiem City of Culture 2017. Warto tutaj odwiedzić starówkę, marinę lub Muzeum Quarter.

Nowoczesne miasto Hull jest także doskonałym miejscem na zakupy przed wszystkim w imponującym centrum handlowym Princess Quay. Urok Hull polega na sprytnym połączeniu starej i nowej architektury.