Rotterdam do Hull Prom

Rotterdam Hull polaczenie laczy Holandia z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, P&O Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 12 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Rotterdam Hull zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Rotterdam do Hull Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Holandia do Anglii.

Rotterdam - Hull Armatorzy Promowi

 • P&O Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 12 godz
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Rotterdam Hull

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Rotterdam Hull to samochod + 1 pasazer.

Opinie na temat promów Rotterdam - Hull Prom

 • "super wycieczka"

  Płynęliśmy pierwszy raz i jesteśmy pod wrażeniem. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Przyjemnie i miło spędzony czas, polecam wszystkim.

  Krzysztof płynął na trasie Rotterdam Hull z P&O Ferries na statku Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podroż miedzy Rotterdam i Hull z P&O Ferries na Pride of Hull "

  podróż przebiegła sprawnie, wszystko ok

  Opinia anonimowa płynął na trasie Rotterdam Hull z P&O Ferries na statku Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "bardzo dobra jakość"

  Bardzo dobra podróż, świetne jedzenie, czysta kabina. Nasza opinia: bez zarzutu. Mieliśmy szczęście, morze było też dla nas łaskawe. Szkoda tylko, że w sklepiku nie ma gazet.

  Aleksander płynął na trasie Rotterdam Hull z P&O Ferries na statku Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Najkorzystniejsza jakość do ceny"

  Często korzystam i nigdy się nie zawiodłem

  Maciej płynął na trasie Rotterdam Hull z P&O Ferries na statku Pride of Hull

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Rotterdam Przewodnik

Rotterdam to drugie największe miasto Holandii i jest jednym z największych portów na świecie. Miasto leży w prowincji Holandia Południowa, w zachodniej części kraju i na południu Randstad. Miasto może prześledzić swoje poczatki do 13 wieku i rozwinęła się w znaczące międzynarodowe centrum. Strategiczne położenie portu jest w delcie Renu i Mozy-Skaldy na Morzu Północnym, a także jego łączność z krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i sieci żeglugi śródlądowej doprowadziły, ze miasto często jest nazywane "Drzwiami do Europy". Rotterdam został ogłoszony Europejską Stolicą Kultury w 2001 roku. Miasto posiada własną orkiestrę, Rotterdam Philharmonic, duża sale kongresowo-koncertowa o nazwie De Doelen, kilka teatrów (w tym nowy Luxor) i kin, i kompleks Ahoy w Rotterdamie na południe od miasta, które jest wykorzystywane do koncertów muzyki pop, wystaw, turnieji tenisowych, i innych działań.

Uslugi portowe to restauracje i sklepy, a takze kantor oraz kawiarnia, z dostępem dla osób na wózkach inwalidzkich. Port jest przede wszystkim centrum dystrybucyjnym i ładunkowym, przy mniejszym ruchu pasażerskim niż Hook of Holland.

Hull Przewodnik

Kingston-upon-Hull, czy tylko Hull w skrócie, jest zajęty port położony u zbiegu rzeki Hull i ujścia rzeki Humber. To działał jako brama do serca Anglii od czasów rzymskich. Oryginalny miasto Hull został pomyślany po król Edward I (1272-1307) zdecydował, że potrzebuje bezpiecznego portu, z którego można dostarczyć swoje wojska, którzy walczą Szkotów. To raj na rzece Hull wyposażone w rolę doskonale, a także mając na kwitnący handel import / eksport.

Nowoczesne Miasto Hull jest duży i zajęty, zakupy jest łatwe z miejscem parkingowym ruchu kołowego uliczek kompaktowym układzie, i, które są również ustawienie na żywo rozrywki na świeżym powietrzu w okresie wiosennym i letnim. Jednym z najbardziej ekscytujących i malowniczych centrów handlowych w kraju jest imponująca, szkło pokryte Princes Quay, które dosłownie powstał z wody, aby unosić nad Księcia Dock. Jako jeden z największych centrów handlowych tego obszaru, to sprytnie łączy stare i nowe części miasta, co prowadzi do serca tego zabytkowego miasta z pięknym widokiem odnowionej dzielnicy portowej.