Gotland

Porownaj promy z Gotland do Szwecja

3 ferry routes łączą Gotland i Szwecja oferując w sumie 3 przepłynięć dziennie. Destination Gotland oferuje 3 routes, Visby do Nynäshamn operuje 3 razy dziennie, Visby do Oskarshamn operuje 15 razy dziennie, i Visby do Vastervik ktora operuje 5 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Gotland do Szwecja zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Gotland do Szwecja

Kliknij aby zobaczyć mapę

Szwecja - przewodnik:

Szwecja leży w Skandynawii w Europie Północnej.

Jeden z europejskich liderów z jakością życia, Szwecja jest pięknym krajem pod każdym względem. Różnorodność magicznych krajobrazów jest jednym z jej największych atutów, od pięknych pól, zamieszkałych przez Lapończyków, do centralnego regionu jezior i wysokiej energii, modnego kraju inspirowanego stolica Sztokholmu na południu.

Historia Wikingów pozostawiła swoje ślady, ruiny i ogromne kurhany można spotkać w całym kraju. Szwecja ma fascynującą historię, a średniowieczne miasta i zamki dodają kolejną warstwę tajemnicy.

Podróż promem do Szwecji to bardzo popularna alternatywa, dzięki połączeniu z wieloma krajami w Północnej Europie i resztą Skandynawii.