Estonia

Porownaj promy z Estonia do Wyspy Alandzkie

1 ferry routes łączą Estonia i Wyspy Alandzkie oferując w sumie 10 przepraw w tygodniu. Tallink Silja oferuje 1 routes, Tallinn do Mariehamn ktora operuje 3 razy dziennie. Viking Line oferuje 1 routes, Tallinn do Mariehamn ktora operuje 7 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Estonia do Wyspy Alandzkie zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Estonia do Wyspy Alandzkie

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Estonia do Wyspy Alandzkie

Estonia - przewodnik:

Estonia jest małym krajem w północno-wschodniej Europie z prawie 2000 wysepkami na Morzu Bałtyckim.

W 2016 Lonley Planet uznało Estonię za światowy "kierunek". Jest to jeden z najbardziej zielonych krajów w Europie.

Stolica Tallinn posiada urokliwą starówkę z twierdzą oraz ciekawe barokowe zabytki.

Estonia posiada liczne połączenia promowe ze Skandynawią oraz z Rosją.

Wyspy Alandzkie - przewodnik:

Aland Wyspa(lub Aland)jest szwedzkim autonomiczny regionem w Finlandii, polozony w samym sercu Skandynawii pomiedzy Sztokholmem, a Helsinkami na Morzu Baltyckim.

Razem z 6700 wyspami, Alanchwali sie za mix szwedzkiej, finlandzkiej i rosyjskiej kultury. Okolo 90% populacji pozostaje na glownej wyspie lub "Fasta Aland" lokalnie. Glownym miestem jest Mariehamn, obok innych miescin jak Godby lub Eckero.

Mozesz dostac sie lotem na Aland wyspe z Finalndii lub Szwecji, jednak wielu turystow woli podroz promem, jako , ze widoki sa przepiekne.

Promy stosowane na tych przejsciach sa jednymi z najbardziej luksusowych w eksploatacji wiec podroz jako srodek transportu z punktu A do punktu B.