Bintan Wyspa

Jak zarezerwować promy z Bintan Wyspa do Singapur

2 trasy łączą Bintan Wyspa i Singapur oferując w sumie 29 przepraw w tygodniu. Bintan Resort Ferries oferuje 1 trasa, Bandar Bentan Telani do Tanah Merah oferuje 1 raz w tygodniu. Majestic Fast Ferry oferuje 1 trasa, Tanjung Pinang do Tanah Merah oferuje 4 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Bintan Wyspa do Singapur zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Bintan Wyspa do Singapur

Kliknij aby zobaczyć mapę

Bintan Wyspa - przewodnik:

Wyspa Bintan jest częścią archipelagu Riau w Indonezji, położonego w południowo-wschodniej części Singapuru.

Oferujący luksusowe kurorty, wspaniałe plaże i piękne ogrody, Bintan jest jedną z bardziej ekskluzywnych wysp wypoczynkowych Indonezji i jest powszechnie uważany, zaraz po Bali,
za najbardziej popularną miejscowość turystyczną w kraju.
Większość hoteli znajduje się w regionie Lagoi na północy, tam również znajdują się dwa porty morskie. Tanjungpinang położony jest na południowo-zachodnim wybrzeżu i, podobnie jak inne porty na Bintan, oferuje liczne codzienne przeprawy do Singapuru.

Niektóre przeprawy promowe trwają niecałą godzinę, jak więc widać jest to łatwy i szybki sposób na przedostanie się przez Cieśninę Singapuru do jednego z najbardziej popularnych krajów w Azji Południowo-Wschodniej.

Singapur - przewodnik:

Czasem opisywana jako mala, czerwona kropka, Singapur jest najmniejszym krajem w Poludniowej Azji.

Mimo swojej wielkosci, Singapur jest tetniacym zyciem miastem kosmopolitycznym, ktory oferuje swiatowej klasy srodowisko, przepelnione przez wysokie budynki i ogrody. Singapur to rowniez wielokulturowosc, ktora zachwyci kazdego.

Populacja Singapuru to troche ponad 5 milionow mieszkancow, co powoduje duza gestosc zaludnienia.