Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3547 trasach i z 765 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Malta

Malta to kraj - wyspa położona na Morzu Śródziemnym na południe od Sycylii. Związany z rycerskim Zakonem Maltańskim, który funkcjonuje do dzisiaj. Popularny kierunek na wakacje ze względu na ciepłą pogodę i morze.

Co można zobaczyć i robić na Malcie?

Malta posiada idealne warunki do letniego wypoczynku i nurkowania. Nurkowie nie przyjeżdżają tutaj, aby oglądać kolorowe rybki lub rośliny. Nurkowanie nie Malcie oferuje unikalny podwodny krajobraz z wrakami statków. Wśród wielu plaż na pewno trzeba wyróżnić Ghajn Tuffieha i Ghajn Tuffieha - najdłuższa na wyspie. Jak wspomniano na Malcie działają Joanici. W Valletcie - stolicy Malty warto zobaczyć konkatedrę świętego Jana z bardzo bogatym wnętrzem oraz imponujący plac Grandmaster. Na uwagę zasługują też fortyfikacje miasta.

Jak poruszać się po Malcie?

Po Malcie można przemieszczać się samochodem lub autobusem. Alternatywnie można poruszać się taksówkami.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom na Maltę?

Przewoźnik Grimaldi Lines oferuje bezpośrednie połączenie promowe z włoskiego portu Salreno do Valetty. Z Sycylli promy z kursują z portu w Pozzallo.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy na Maltę z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe na Maltę. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

 • Virtu Ferries
  • Uzyskaj cenę
 • Grimaldi Lines
  • Uzyskaj cenę

Malta opinie

 • "podróż"

  Swietne linie, polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam!"

  Wszystko na najwyższym poziomie!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przeprawa promowa z Salerno do Palermo"

  Zaokrętowanie odbyło się sprawnie i bezproblemowo. Wykupiliśmy kabinę wewnętrzną. Stan promu i kajuty bez uwag. Prom przybił do Palermo punktualnie. Z oferty rozrywkowo - barowej nie korzystaliśmy więc nie mogę ocenić. Samochód podczas przeprawy nie ucierpiał ( a różnie z tym bywa). W sumie z usługi linii jesteśmy zadowoleni i możemy ją polecić, szczególnie , że była ona konkurencyjna cenowo w stosunku do innych a szczególnie do przeprawy z Neapolu. Jedynym większym mankamentem (ale dotyczy to Włoch w ogólności) jest utrudniony kontakt z obsługą w języku innym niż włoski. Ale " trochę łapą trochę papą" daliśmy radę. Rodzina : 2 osoby dorosłe 2 dzieci. lipiec 2015.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Grimaldi Civitavecchia/Barcelona"

  Wyplynelismy dwie godziny pozniej, bez zadnych wyjasnien od pracownikow. Zaloga byla bardzo mila I pomocna podczas rejsu. Prom I kabina byly czyste, duzo udogodnien dla rozrywki (ale kina nie bylo), jedzenie w restauracji a la carte nie miala duzych porcji a byla dosc droga.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Malta - Trasy i Porty