COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Malta

Malta to kraj - wyspa położona na Morzu Śródziemnym na południe od Sycylii. Związany z rycerskim Zakonem Maltańskim, który funkcjonuje do dzisiaj. Popularny kierunek na wakacje ze względu na ciepłą pogodę i morze.

Co można zobaczyć i robić na Malcie?

Malta posiada idealne warunki do letniego wypoczynku i nurkowania. Nurkowie nie przyjeżdżają tutaj, aby oglądać kolorowe rybki lub rośliny. Nurkowanie nie Malcie oferuje unikalny podwodny krajobraz z wrakami statków. Wśród wielu plaż na pewno trzeba wyróżnić Ghajn Tuffieha i Ghajn Tuffieha - najdłuższa na wyspie. Jak wspomniano na Malcie działają Joanici. W Valletcie - stolicy Malty warto zobaczyć konkatedrę świętego Jana z bardzo bogatym wnętrzem oraz imponujący plac Grandmaster. Na uwagę zasługują też fortyfikacje miasta.

Jak poruszać się po Malcie?

Po Malcie można przemieszczać się samochodem lub autobusem. Alternatywnie można poruszać się taksówkami.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom na Maltę?

Przewoźnik Grimaldi Lines oferuje bezpośrednie połączenie promowe z włoskiego portu Salreno do Valetty. Z Sycylli promy z kursują z portu w Pozzallo.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy na Maltę z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe na Maltę. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • 10 przeprawy w tygodniu 1 godzina 45 min
  • Uzyskaj cenę
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 7 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Malta opinie

 • "Świetny statek"

  Wspaniała podróż do Barcelony w pięknym statku! Nie przepadam za przebywaniem na promie przez długi czas ponieważ zazwyczaj cierpię na chorobę morską ale po tym doświadczeniu zmieniłam zdanie. Salony wypoczynkowe są przestronne, zadbane i czyste, miałam wrażenie, że jestem w hotelu a nie na morzu. Mój chłopak i ja byliśmy bardzo zadowoleni!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Fantastyczny prom"

  Moim zdaniem ten prom jest fantastyczny! Zasługuje na więcej niż tylko 3 i pół gwiazdki. Jedzenie było smaczne, a kabiny ładne i czyste. Na statku jest także basen i dyskoteka. Zdecydowanie polecam!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wspaniały statek!"

  Mój chłopak i ja popłynęliśmy tym promem do Barcelony i muszę powiedzieć, że jest naprawdę wyjątkowy. Doskonałe jedzenie, świetne spa, dyskoteka, kasyno, basen i ładne kabiny. To mój ulubiony statek.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "DOSKONAŁY!"

  Ten statek jest doskonały: dyskoteka, sklepy, sale wypoczynkowe... I wspaniała obsługa (zwłaszcza kelnerzy w dyskotece!)

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Malta - Trasy i Porty