Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3035 trasach i z 658 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Malta

Malta to kraj - wyspa położona na Morzu Śródziemnym na południe od Sycylii. Związany z rycerskim Zakonem Maltańskim, który funkcjonuje do dzisiaj. Popularny kierunek na wakacje ze względu na ciepłą pogodę i morze.

Co można zobaczyć i robić na Malcie?

Malta posiada idealne warunki do letniego wypoczynku i nurkowania. Nurkowie nie przyjeżdżają tutaj, aby oglądać kolorowe rybki lub rośliny. Nurkowanie nie Malcie oferuje unikalny podwodny krajobraz z wrakami statków. Wśród wielu plaż na pewno trzeba wyróżnić Ghajn Tuffieha i Ghajn Tuffieha - najdłuższa na wyspie. Jak wspomniano na Malcie działają Joanici. W Valletcie - stolicy Malty warto zobaczyć konkatedrę świętego Jana z bardzo bogatym wnętrzem oraz imponujący plac Grandmaster. Na uwagę zasługują też fortyfikacje miasta.

Jak poruszać się po Malcie?

Po Malcie można przemieszczać się samochodem lub autobusem. Alternatywnie można poruszać się taksówkami.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom na Maltę?

Przewoźnik Grimaldi Lines oferuje bezpośrednie połączenie promowe z włoskiego portu Salreno do Valetty. Z Sycylli promy z kursują z portu w Pozzallo.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy na Maltę z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe na Maltę. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • Virtu Ferries
    • Uzyskaj cenę
  • Virtu Ferries Gozo
    • Uzyskaj cenę

Malta - Trasy i Porty