Prom Gozo do Valletta

Gozo Valletta polaczenie laczy Malta z Malta. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Virtu Ferries Gozo. Polaczenie odbywa sie do 10 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Gozo Valletta zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Gozo - Valletta

Średnia cena promu Gozo Valletta

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Valletta - Przewodnik

Miasto Valletta to stolica Malty i Światowego Dziedzictwa i jest praktycznie skansen.Miasto jest żywym doświadczeniem architektury barokowej, pomnik ofiarowanych przez Joannitów prawie pięć wieków temu. Przez lata, Valletta zadowoleniem cesarzy, szefowie państwowych, artystów i poetów, a teraz stała siedziba rządu maltańskiego.Miasto ma wiele urokliwych kawiarni i winiarni, a dzisiaj jest jednym z najważniejszych atrakcji turystycznych na Malcie, w tym majestatyczny dziurawiec CO- katedry, imponujące bastiony i skarb bezcennych obrazów. Zapewnia również wspaniały migawkę Grand Harbour na Malcie, często opisywany jako najpiękniejszych w basenie Morza Śródziemnego. Wyjątkowe położenie miasta odgrywa również gospodarzem serii wydarzeń kulturalnych, z teatrów w języku angielskim, na koncerty czołowych śpiewaków operowych.