COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Pozzallo - Valletta jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Pozzallo do Valletta - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sycylia na Maltę.

Przewoźnicy Promowi - Pozzallo - Valletta

    • 15 Sailings Weekly 1 hour 45 min
    • Get price

Prom Pozzallo do Valletta

Pozzallo Valletta polaczenie laczy Sycylia z Malta. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Virtu Ferries. Polaczenie odbywa sie do 15 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Pozzallo Valletta zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Pozzallo - Przewodnik

Pozzallo to włoskie miasto Ragusa w regionie Sycylii. Miasto przyciąga wielu turystów, zwłaszcza w okresie letnim, ponieważ cztery plaże w okolicach miasta otrzymały Blue Flag nagrode przez FEE (Fundacja Edukacji Ekologicznej). Nagroda jest w uznaniu dla jakości wody, edukacji ekologicznej i informacji, zarządzania środowiskowego i bezpieczeństwa plaż. Doskonała okazja, aby zwiedzić miasto jest w Ferr 'Agosto, podczas 2. i 3. tygodniu sierpnia. W tym okresie wiele osób imprezuje, a nawet spi na plaży!

Niektóre z prowincji Ragusa zmieniły się radykalnie w ciągu ostatnich dwudziestu lat, w dużej mierze dzięki turystyce. Jednak wiele miejsc w Ragusa pozostają nietknięte przez ostatnie dwa wieki, a atmosfera 18 wieku nadal je przenika.

Miasto jest także ważnym portem z usługami promowych funkcjonującymi na Malte z czasem podrozy okolo 90 min szybkim promem.


Valletta - Przewodnik

Miasto Valletta to stolica Malty i Światowego Dziedzictwa i jest praktycznie skansen.Miasto jest żywym doświadczeniem architektury barokowej, pomnik ofiarowanych przez Joannitów prawie pięć wieków temu. Przez lata, Valletta zadowoleniem cesarzy, szefowie państwowych, artystów i poetów, a teraz stała siedziba rządu maltańskiego.Miasto ma wiele urokliwych kawiarni i winiarni, a dzisiaj jest jednym z najważniejszych atrakcji turystycznych na Malcie, w tym majestatyczny dziurawiec CO- katedry, imponujące bastiony i skarb bezcennych obrazów. Zapewnia również wspaniały migawkę Grand Harbour na Malcie, często opisywany jako najpiękniejszych w basenie Morza Śródziemnego. Wyjątkowe położenie miasta odgrywa również gospodarzem serii wydarzeń kulturalnych, z teatrów w języku angielskim, na koncerty czołowych śpiewaków operowych.