Pozzallo
Valletta
Promy do Malta
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Pozzallo - Valletta jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Wskazówki i informacje dotyczące Pozzallo - Valletta

Prom Pozzallo do Valletta

Pozzallo Valletta polaczenie laczy Sycylia z Malta. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Virtu Ferries. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Pozzallo Valletta zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Pozzallo do Valletta - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sycylia na Maltę.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Pozzallo do Valletta?

  Czas przeprawy promowej z Pozzallo do Valletta wynosi około 1h 45m. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Pozzallo do Valletta?

  Cena promu z Pozzallo do Valletta może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Pozzallo do Valletta wynosi 186 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Pozzallo a Valletta?

  Jest 1 operator promowy dla Pozzallo do Valletta i jest to
  • Virtu Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Pozzallo do Valletta?

  Zarezerwuj promy z Pozzallo do Valletta poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Pozzallo do Valletta?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Pozzallo do Valletta z
  • Virtu Ferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Pozzallo do Valletta?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Pozzallo do Valletta z
  • Virtu Ferries
 • Czy można zabrać psy na prom z Pozzallo do Valletta?

  Tak, psy są dozwolone na pokładzie promu. Możesz potrzebować paszportu dla zwierząt i innych dokumentów, aby zabrać ze sobą swojego futrzanego najlepszego przyjaciela. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróży ze zwierzętami. Obecnie można wwozić psy na promy z
  • Virtu Ferries
 • Jaka jest odległość od Pozzallo do Valletta?

  Odległość pomiędzy Pozzallo a Valletta wynosi około 52 mil morskich.

Pozzallo - Przewodnik

Pozzallo to włoskie miasto Ragusa w regionie Sycylii. Miasto przyciąga wielu turystów, zwłaszcza w okresie letnim, ponieważ cztery plaże w okolicach miasta otrzymały Blue Flag nagrode przez FEE (Fundacja Edukacji Ekologicznej). Nagroda jest w uznaniu dla jakości wody, edukacji ekologicznej i informacji, zarządzania środowiskowego i bezpieczeństwa plaż. Doskonała okazja, aby zwiedzić miasto jest w Ferr 'Agosto, podczas 2. i 3. tygodniu sierpnia. W tym okresie wiele osób imprezuje, a nawet spi na plaży!

Niektóre z prowincji Ragusa zmieniły się radykalnie w ciągu ostatnich dwudziestu lat, w dużej mierze dzięki turystyce. Jednak wiele miejsc w Ragusa pozostają nietknięte przez ostatnie dwa wieki, a atmosfera 18 wieku nadal je przenika.

Miasto jest także ważnym portem z usługami promowych funkcjonującymi na Malte z czasem podrozy okolo 90 min szybkim promem.


Valletta - Przewodnik

Miasto Valletta to stolica Malty i Światowego Dziedzictwa i jest praktycznie skansen.Miasto jest żywym doświadczeniem architektury barokowej, pomnik ofiarowanych przez Joannitów prawie pięć wieków temu. Przez lata, Valletta zadowoleniem cesarzy, szefowie państwowych, artystów i poetów, a teraz stała siedziba rządu maltańskiego.Miasto ma wiele urokliwych kawiarni i winiarni, a dzisiaj jest jednym z najważniejszych atrakcji turystycznych na Malcie, w tym majestatyczny dziurawiec CO- katedry, imponujące bastiony i skarb bezcennych obrazów. Zapewnia również wspaniały migawkę Grand Harbour na Malcie, często opisywany jako najpiękniejszych w basenie Morza Śródziemnego. Wyjątkowe położenie miasta odgrywa również gospodarzem serii wydarzeń kulturalnych, z teatrów w języku angielskim, na koncerty czołowych śpiewaków operowych.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.