Larvik
Hirtshals
Promy do Dania
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Larvik Hirtshals

Larvik Hirtshals polaczenie laczy Norwegia z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Color Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Larvik Hirtshals zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Norwegia do Danii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Larvik do Hirtshals?

Czas przeprawy promowej z Larvik do Hirtshals wynosi około 3h 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Larvik do Hirtshals i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Larvik do Hirtshals?

Cena promu z Larvik do Hirtshals może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Larvik do Hirtshals wynosi 203 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Larvik a Hirtshals?

Jest 1 operator promowy dla Larvik do Hirtshals i jest to
  • Color Line

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Larvik do Hirtshals?

Zarezerwuj promy z Larvik do Hirtshals poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Larvik do Hirtshals?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Larvik do Hirtshals z
  • Color Line

Czy można zabrać samochód na prom z Larvik do Hirtshals?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Larvik do Hirtshals z
  • Color Line

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Larvik do Hirtshals?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Color Line

Jak daleko jest Hirtshals od Larvik?

Odległość pomiędzy Larvik a Hirtshals wynosi około 85 mil morskich.

Larvik - Przewodnik

Znajdujące się w hrabstwie Vestfold w Norwegii, miasto i port w Larvik leży około 105 km na południowy zachód od Oslo. Jego historia sięga 1671. Miasto zostało założone przez Ulrik Fredrik Gyldenlove, który był pierwszym Hrabia Laurvig. Larvik jest domem dla osiedla Treschow, które jest obecnie własnością Mille-Marie Treschow " najbogatszej kobiety Norwegii". Nieruchomość Treschow powstała w 1820, kiedy w ostatni Hrabia Laurvig ogłosił upadłość. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia, w tym Galleria Winther Larvik, Larvik Art Association, Rzeźby w Haugen z epoki brązu, Berg - kamienny kościół i Muzeum Hedrum.


Z portu codzienne odbywają się przeprawy promowe do Hirtshals w Danii. Odprawa rozpoczyna się na 2 godziny przed planowanym odjazdem promu, a wszyscy pasażerowie muszą być gotowi do podróży nie później niż 1 godzinę przed odpłynięciem statku.


Hirtshals - Przewodnik

Hirtshals to miasto i port na wybrzeżu wyspy Vendsyssel-Thy na półwyspie Jutlandzkim w Danii. Zostało zbudowane wokół sztucznego portu, który został zbudowany między 1919, a 1931 rokiem. W 1925 roku linia kolejowa Hjørring-Hirtshals została otwarta, aby połączyć port Hirtshals z duńską siecią kolejową. W 1966 roku port został rozbudowany i stał się jednym z największych portów rybackich w Danii. Rybołówstwo odgrywa dużą rolę dla miasta i jego mieszkańców, podobnie jak turystyka i wynajem domów letnich. W związku z połączeniami promowymi z Norwegią, liczba sklepów w Hirtshals rozwija się bardzo szybko. Norwedzy chętnie przypływają tu na zakupy. Popularna atrakcja turystyczna w mieście to Nordsoen Oceanarium - jedne z największych akwariów w Europie. Akwarium ma ponad 70 różnych gatunków fauny morskiej.

Z portu odpływają promy do Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Bergen, Seydisfjordur i Tórshavn


Larvik do Hirtshals Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/04/2024 a 21.04.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Color Line 08:00 11:55 3 godziny 55 minuty pon., śr., czw., pt., sob., niedz.
Color Line 17:40 21:35 3 godziny 55 minuty Codzienność

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.