COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Larvik - Hirtshals jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Norwegia do Danii.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Larvik - Hirtshals

  • 14 Sailings Weekly 3 hr 45 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Larvik - Hirtshals

 • "Ocena podróży"

  Bardzo w porządku linia Color Line. Polecam

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia"

  Super

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Larvik do Hirtshals

Larvik Hirtshals polaczenie laczy Norwegia z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Color Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Larvik Hirtshals zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Larvik - Przewodnik

Znajdujące się w hrabstwie Vestfold w Norwegii, miasto i port w Larvik leży około 105 km na południowy zachód od Oslo. Jego historia sięga 1671. Miasto zostało założone przez Ulrik Fredrik Gyldenlove, który był pierwszym Hrabia Laurvig. Larvik jest domem dla osiedla Treschow, które jest obecnie własnością Mille-Marie Treschow " najbogatszej kobiety Norwegii". Nieruchomość Treschow powstała w 1820, kiedy w ostatni Hrabia Laurvig ogłosił upadłość. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia, w tym Galleria Winther Larvik, Larvik Art Association, Rzeźby w Haugen z epoki brązu, Berg - kamienny kościół i Muzeum Hedrum.


Z portu codzienne odbywają się przeprawy promowe do Hirtshals w Danii. Odprawa rozpoczyna się na 2 godziny przed planowanym odjazdem promu, a wszyscy pasażerowie muszą być gotowi do podróży nie później niż 1 godzinę przed odpłynięciem statku.


Hirtshals - Przewodnik

Hirtshals to miasto i port na wybrzeżu wyspy Vendsyssel-Thy na półwyspie Jutlandzkim w Danii. Zostało zbudowane wokół sztucznego portu, który został zbudowany między 1919, a 1931 rokiem. W 1925 roku linia kolejowa Hjørring-Hirtshals została otwarta, aby połączyć port Hirtshals z duńską siecią kolejową. W 1966 roku port został rozbudowany i stał się jednym z największych portów rybackich w Danii. Rybołówstwo odgrywa dużą rolę dla miasta i jego mieszkańców, podobnie jak turystyka i wynajem domów letnich. W związku z połączeniami promowymi z Norwegią, liczba sklepów w Hirtshals rozwija się bardzo szybko. Norwedzy chętnie przypływają tu na zakupy. Popularna atrakcja turystyczna w mieście to Nordsoen Oceanarium - jedne z największych akwariów w Europie. Akwarium ma ponad 70 różnych gatunków fauny morskiej.

Z portu odpływają promy do Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Bergen, Seydisfjordur i Tórshavn