Larvik do Hirtshals Prom

Larvik Hirtshals polaczenie laczy Norwegia z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Color Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Larvik Hirtshals zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Larvik do Hirtshals Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Norwegia do Danii.

Larvik - Hirtshals Armatorzy Promowi

  • Color Line
    • 14 przeprawy w tygodniu 3 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Larvik Hirtshals

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Larvik Hirtshals to samochod + 2 pasazerów.

Larvik Przewodnik

Znajdujace się w hrabstwie Vestfold w Norwegii, miasto i port w Larvik jest około 105 km na południowy zachód od Oslo. Jego historia siega 1671, miasto zostało założone przez Ulrik Fredrik Gyldenlove, który był pierwszym Hrabia Laurvig. Larvik jest domem dla osiedla Treschow, która jest obecnie własnością Mille-Marie Treschow " najbogatszą kobietą Norwegii". Nieruchomoś Treschow powstała w 1820, kiedy w ostatni Hrabia Laurvig ogłosił upadłość. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia, w tym Galleri Winther Larvik, Larvik Art Association, Rzeźby w Haugen epoki brązu, pochówku Obszaru Brunla, Berg kamienny kościół i Muzeum Hedrum.

Larvik ma codzienne połączenia promowe do Hirtshals w Danii. Odprawa otwiera się na 2 godziny przed odplynieciem, a wszyscy pasażerowie muszą stawic sie do odprawy nie później niż 1 godzinę przed wyplynieciem.

Hirtshals Przewodnik

Znajdujacy sie na gorze Jutlandzkim Polwyspie w polnocnej Danii, Hirtshals to miasto i port na wybrzezu wyspy Vendsyssel-Thy.Miasto to zostalo opracowane wokol sztucznego portu, ktory zostal zbudowany miedzy 1919,a 1931 rokiem. W 1925 roku linia kolejowa Hjørring-Hirtshals zostala otwarta by polaczyc port Hirtshals z dunska siecia kolejowa. W 1966 roku port zostal rozbudowany i stal sie jednym z najwiekszych portow rybackich w Danii. Rybolowstwo odgrywa duza role dla miasta i jego mieszkancow, podobnie jak turystyka i wynajem domow letnich. W związku z polaczeniami promowymi z Norwegii, sklepy w Hirtshals rozwijaja sie na duza liczbe turystow, szczegolnie Norwegow, ktorzy robia zakupy w malym miasteczku przez caly rok.Popularną atrakcją turystyczną w miescie to Nordsoen Oceanarium i jest jednym z najwiekszych akwariow w Europie.Akwarium ma ponad 70 roznych gatunkow w jej kolekcjach.

Z portu odplywają promy do Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seydisfjordur i Tórshavn