Prom Larvik do Hirtshals

Larvik Hirtshals polaczenie laczy Norwegia z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Color Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Larvik Hirtshals zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Larvik - Hirtshals

  • Color Line
    • 14 przeprawy w tygodniu 3 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Larvik Hirtshals

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Larvik Hirtshals to samochod + 2 pasażerów.

Larvik - Przewodnik

Znajdujące się w hrabstwie Vestfold w Norwegii, miasto i port w Larvik leży około 105 km na południowy zachód od Oslo. Jego historia sięga 1671. Miasto zostało założone przez Ulrik Fredrik Gyldenlove, który był pierwszym Hrabia Laurvig. Larvik jest domem dla osiedla Treschow, które jest obecnie własnością Mille-Marie Treschow " najbogatszej kobiety Norwegii". Nieruchomość Treschow powstała w 1820, kiedy w ostatni Hrabia Laurvig ogłosił upadłość. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia, w tym Galleria Winther Larvik, Larvik Art Association, Rzeźby w Haugen z epoki brązu, Berg - kamienny kościół i Muzeum Hedrum.


Z portu codzienne odbywają się przeprawy promowe do Hirtshals w Danii. Odprawa rozpoczyna się na 2 godziny przed planowanym odjazdem promu, a wszyscy pasażerowie muszą być gotowi do podróży nie później niż 1 godzinę przed odpłynięciem statku.

Hirtshals - Przewodnik

Hirtshals to miasto i port na wybrzeżu wyspy Vendsyssel-Thy na półwyspie Jutlandzkim w Danii. Zostało zbudowane wokół sztucznego portu, który został zbudowany między 1919, a 1931 rokiem. W 1925 roku linia kolejowa Hjørring-Hirtshals została otwarta, aby połączyć port Hirtshals z duńską siecią kolejową. W 1966 roku port został rozbudowany i stał się jednym z największych portów rybackich w Danii. Rybołówstwo odgrywa dużą rolę dla miasta i jego mieszkańców, podobnie jak turystyka i wynajem domów letnich. W związku z połączeniami promowymi z Norwegią, liczba sklepów w Hirtshals rozwija się bardzo szybko. Norwedzy chętnie przypływają tu na zakupy. Popularna atrakcja turystyczna w mieście to Nordsoen Oceanarium - jedne z największych akwariów w Europie. Akwarium ma ponad 70 różnych gatunków fauny morskiej.

Z portu odpływają promy do Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Bergen, Seydisfjordur i Tórshavn