Oslo
Kopenhaga
Promy do Dania
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Oslo - Kopenhaga jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Prom Oslo do Kopenhaga

Oslo Kopenhaga polaczenie laczy Norwegia z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, DFDS Seaways. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 19 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Oslo Kopenhaga zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo trwa rejs z Oslo do Kopenhaga?

  Czas przeprawy promowej z Oslo do Kopenhaga wynosi około 19h. Czas rejsu może się różnić w zależności od sezonu, więc radzimy sprawdzić na żywo.
 • Ile kosztuje prom z Oslo do Kopenhaga?

  Cena promu z Oslo do Kopenhaga może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Oslo do Kopenhaga wynosi 193 €.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Oslo a Kopenhaga?

  Jest 1 operator promowy dla Oslo do Kopenhaga i jest to
  • DFDS Seaways
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Oslo do Kopenhaga?

  Zarezerwuj promy z Oslo do Kopenhaga poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Oslo do Kopenhaga?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Oslo do Kopenhaga z
  • DFDS Seaways
 • Czy można zabrać samochód na prom z Oslo do Kopenhaga?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Oslo do Kopenhaga z
  • DFDS Seaways
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Oslo do Kopenhaga?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • DFDS Seaways
 • Jaka jest odległość od Oslo do Kopenhaga?

  Odległość pomiędzy Oslo a Kopenhaga wynosi około 270 mil morskich.

Oslo - Przewodnik

Oslo jest stolicą Norwegii, która zajmuje łuk ziemi na północnym końcu Oslofjord, który jest prawie podzielona w połowie przez półwysep Nesodden naprzeciwko miasta na południe. Reszta miasta jest otoczona wzgórzami i górami z około 40 wysp położonych w granicach miasta. Oslo jest niewielkim miastem i jest łatwym do poruszania się, dzięki środkom transportu publicznego. Jest również możliwość wypożyczenia rowerów w całym centrum miasta. Oslo posiada duży i zróżnicowany szereg atrakcji kulturalnych, w tym kilka budynków zawierających grafikę z Edvarda Muncha i wielu innych artystów międzynarodowych, ale także kilka norweskich artystów. Norweski rząd niedawno zainwestował duże pieniądze w instalacje, obiekty kulturalne, budynki i festiwale na terenie miasta Oslo.

Port w Oslo oferuje przeprawy do Danii i Niemczech. Bary i restauracje znajdują się bardzo blisko budynku terminalu. Przeprawa do Kopenhagi w Danii trwa około 16 godzin, do Kilonii w Niemczech około 19 godzin i 30 minut, do Hirtshals w Danii (10 godzin) i Frederikshavn w Danii (8 godzin).


Kopenhaga - Przewodnik

Położona na wschodnim wybrzeżu Zelandii, Kopenhaga jest stolicą Danii i znajduje się około 42 km na północy zachód od Malmö w Szwecji i około 165 kilometrów na północny-wschód od Odense. Miasto rozciąga się na części wyspy Amager i zawiera także enklawę Frederiksberg. Od przełomu tysiąclecia, Kopenhaga odnotowala silny rozwój obszarów miejskich i kultury, ułatwiony poprzez inwestycje w jej instytucji i infrastruktury. Miasto jest kulturalnym, gospodarczym i rządowym centrum Danii i jest jednym z głównych centrów finansowych w Europie Północnej z Kopenhaska Giełda Papierów Wartościowych. W 2012 roku w Kopenhadze było trzecim w rankingu najbogatszych miast na świecie pod względem zarobków brutto, spadła z pierwszego miejsca w roku 2009. Od zakończenia Oresund Bridge, projektu drogowego, kolejowego i tunelu, obszar metropolitalny w Kopenhadze staje się coraz bardziej zintegrowany z szwedzkiej prowincji Skanii i jego wielkości miasta, Malmö, znany jako Sund regionu.

Promy z portu miasta odplywaja do miejsc w Szwecji, Norwegii i Polsce.


Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.