Zarezerwuj Prom do Kopenhaga

Port Kopenhaga w Dania oferuje 7 przepłynięć promowych w tygodniu do Oslo w Norwegia. Przeprawa promowa Kopenhaga do Oslo z DFDS Seaways trwa od 19 godziny.

Kopenhaga Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Kopenhaga - Prom alternatywny

Kopenhaga - Rozkłady

 • DFDS Seaways
  • 7 przeprawy w tygodniu 19 godz
  • Uzyskaj cenę

Kopenhaga - Przewodnik

Kopenhaga jest stolicą i największym miastem Danii. Zajmuje płaską, nadbrzeżną nizinę we wschodniej Zelandii i pociętą kanałami północną część wyspy Amager. Miasto jest położone na południowym krańcu cieśniny Sund oddzielającej Danię od Szwecji i łączącej Morze Bałtyckie z Morzem Północnym. Symbolem Kopenhagi jest Mała Syrenka – brązowa statuetka Małej Syrenki na kamiennym postumencie. Pomnik ten został postawiony w hołdzie duńskiemu pisarzowi Hansowi Christianowi Andersenowi.

Główne atrakcje Kopenhagi to Amalienborg - barokowy pałac królewski, od 1795 r. siedziba duńskich monarchów i dworu królewskiego, Christianborg - okazały i dostojny pałac wzniesiony w latach 1907-1928, wg projektu Thorvalda Jorgensena (siedziba duńskiego rządu i parlamentu), Kongres Nytorv - największy plac Kopenhagi, pełen zieleni i kwiatów, otoczony najlepszymi restauracjami i kawiarniami tudzież Ogrody Tivoli – położony w centrum Kopenhagi park rozrywki, jedna z największych atrakcji turystycznych Danii.

Jak dostać się do portu w Kopenhaga?

 • Kopenhaga - adres portu

  Dampfærgevej 30, 2100 Kobenhavn O

 • Kopenhaga - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Kopenhaga przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Kopenhaga - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!