Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Kopenhaga?

  • Kopenhaga - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Kopenhaga przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Kopenhaga - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Kopenhaga - Rozkłady

Kopenhaga - Przewodnik

Kopenhaga - Przewodnik

Kopenhaga jest stolicą i największym miastem Danii. Zajmuje płaską, nadbrzeżną nizinę we wschodniej Zelandii i pociętą kanałami północną część wyspy Amager. Miasto jest położone na południowym krańcu cieśniny Sund oddzielającej Danię od Szwecji i łączącej Morze Bałtyckie z Morzem Północnym. Symbolem Kopenhagi jest Mała Syrenka – brązowa statuetka Małej Syrenki na kamiennym postumencie. Pomnik ten został postawiony w hołdzie duńskiemu pisarzowi Hansowi Christianowi Andersenowi. Główne atrakcje Kopenhagi to Amalienborg - barokowy pałac królewski, od 1795 r. siedziba duńskich monarchów i dworu królewskiego, Christianborg - okazały i dostojny pałac wzniesiony w latach 1907-1928, wg projektu Thorvalda Jorgensena (siedziba duńskiego rządu i parlamentu), Kongres Nytorv - największy plac Kopenhagi, pełen zieleni i kwiatów, otoczony najlepszymi restauracjami i kawiarniami tudzież Ogrody Tivoli – położony w centrum Kopenhagi park rozrywki, jedna z największych atrakcji turystycznych Danii.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.