Zarezerwuj Kopenhaga Prom

Kopenhaga port w Dania polaczy Was z Oslo w Norwegia z wyborem do 7 przeplyniec promowych w tygodniu. Dluglosc polaczenia Kopenhaga do Oslo trwa od 17 godziny 15 minuty i polaczenie operowane jest przez DFDS Seaways.

Kopenhaga Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Kopenhaga Alternatywny Prom

Kopenhaga Obsluga Promu

 • DFDS Seaways
  • 7 przeprawy w tygodniu 17 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Kopenhaga Przewodnik

Kopenhaga jest stolicą i największym miastem Danii. Zajmuje płaską, nadbrzeżną nizinę we wschodniej Zelandii i pociętą kanałami północną część wyspy Amager. Miasto jest położone na południowym krańcu cieśniny Sund oddzielającej Danię od Szwecji i łączącej Morze Bałtyckie z Morzem Północnym. Symbolem Kopenhagi jest Mała Syrenka – brązowa statuetka Małej Syrenki na kamiennym postumencie. Pomnik ten został postawiony w hołdzie duńskiemu pisarzowi Hansowi Christianowi Andersenowi.

Główne atrakcje Kopenhagi to Amalienborg - barokowy pałac królewski, od 1795 r. siedziba duńskich monarchów i dworu królewskiego, Christianborg - okazały i dostojny pałac wzniesiony w latach 1907-1928, wg projektu Thorvalda Jorgensena (siedziba duńskiego rządu i parlamentu), Kongres Nytorv - największy plac Kopenhagi, pełen zieleni i kwiatów, otoczony najlepszymi restauracjami i kawiarniami tudzież Ogrody Tivoli – położony w centrum Kopenhagi park rozrywki, jedna z największych atrakcji turystycznych Danii.

Jak dostac sie do Kopenhaga portu promowego

 • Kopenhaga adres portu

  Dampfærgevej 30, 2100 Kobenhavn O

 • Kopenhaga Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Kopenhaga przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Kopenhaga Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!