Oslo do Frederikshavn Prom

Oslo Frederikshavn polaczenie laczy Norwegia z Dania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 11 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Oslo Frederikshavn zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Oslo do Frederikshavn Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Norwegia do Danii.

Oslo - Frederikshavn Armatorzy Promowi

  • Stena Line
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 11 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Oslo Frederikshavn

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Oslo Frederikshavn to samochod i 2 pasazerów.

Oslo Przewodnik

Oslo jest stolicą Norwegii, która zajmuje łuk ziemi na północnym końcu Oslofjord, który jest prawie podzielona w połowie przez półwysep Nesodden naprzeciwko miasta na południe. Reszta miasta jest otoczona wzgórzami i górami z około 40 wysp położonych w granicach miasta. Oslo jest niewielkim miastem i jest łatwym do poruszania się, dzieki środkami transportu publicznego. Jest również możliwość wypożyczenia rowerów w całym centrum miasta. Oslo posiada duży i zróżnicowany szereg atrakcji kulturalnych, w tym kilka budynków zawierających grafikę z Edvarda Muncha i wielu innych artystów międzynarodowych, ale także kilka norweskich artystów. Norweski rząd niedawno zainwestował duże pieniądze w instalacje, obiekty kulturalne, budynki i festiwale na terenie miasta Oslo.

Duży port w Oslo łączy miasto do miejsc w Danii i Niemczech. Bary i restauracje znajdują się bardzo blisko budynku terminalu. Są codzienne usługi do Kopenhagi w Danii, z czasem przejścia z około 16 godzin, Kilonii w Niemczech, z czasem podrozy od około 19 godzin i 30 minut, Hirtshals w Danii (10 godzin) i Frederikshavn w Danii (8 godzin).

Frederikshavn Przewodnik

Znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Jutlandii Półwyspu w północnej Danii, Frederikshavn to miasto słynie z połowów oraz portem, który zapewnia połączenia promowe do Szwecji i Norwegii. Nazwa miasta przekłada się na "Harbour Frederika". Jest wiele rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w mieście, w tym miasta Palm Beach, z jego 100 palm, Muzeum Posiadłość Bangsbo, Muzeum Sztuki Frederikshavn, Stoczni Frederikshavn Historical Society, Festiwalu Tordenskiold i półrocznego Lighting Festival.

Razy prom do Szwecji trwać od 2 godziny i 3 godziny i 15 minut. Razy Crossing do Norwegii wziąć od 9 godzin i 12 godzin. Istnieją również promy na Laeso, wyspa w środku Kattegat (czas podróży 90 minut), a do małej Hirsholmene archipelagu, znajduje się w cieśninie Kattegat około 7 km na północny wschód od Frederikshavn.