Porownaj promy z Wyspy Egadzkie do Sycylia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Wyspy Egadzkie - przewodnik

Wyspy Egadzkie znane również jako Wyspy Egadi to archipelag niewielkich wysp na Morzu Śródziemnym, u wybrzeży północno-zachodniej Sycylii we Włoszech o łącznej powierzchni około 38 kilometrów kwadratowych.

Archipelag obejmuje: Favignanę (główna wyspa, największa i najbardziej ruchliwa) Levanzo (mała i spokojna) i Marettimo (najdalej położona od lądu), jak również dwie niewielkie wyspy Formica i Maraone położone pomiędzy Levanzo a kontynentem.

Ten cudowny archipelag, ze względu na małą liczbę ludności i przyjemny klimat, jest idealnym miejscem dla tych, którzy lubią ciszę i wypoczynek na łonie nieskażonej natury.

Wyspy Egadzkie z ich nieskazitelnym wybrzeżem i różnorodną florą i fauną zapierają dech w piersiach.

Jeśli chcesz dostać się na Wyspy Egadzkie, możesz wybrać podróż promem z Sycylii bądź kontynentu, w zależności od pory roku.

Sycylia - przewodnik

Sycylia jest największą wyspą na Morzu Śródziemnym (25 400 km²), leżącą na południowy zachód od Półwyspu Apenińskiego, od którego oddziela ją jedynie wąska Cieśnina Mesyńska. Powierzchnia górzystej wyspy wynosi 25,7 tys. km² zamieszkuje ją 5,1 mln mieszkańców. Najwyższym wzniesieniem na wyspie jest wulkan Etna (3323 m n.p.m.).

Sycylię charakteryzuje niepowtarzalny górzysty krajobraz, przechodzący w rozległe równiny oraz wybrzeże o długości 1039 km z piaszczystymi, żwirowymi i skalistymi plażami. Cechuje ją niezwykle bogata fauna i flora śródziemnomorska - dzika przyroda, z urokliwymi gajami oliwnymi i plantacjami cytrusów, których zapach unosi się w powietrzu.

Ile kosztują promy z Wyspy Egadzkie do Sycylia?
Z Do Średnia Cena
Favignana, Wyspy Egadzkie
Trapani, Sycylia
€41.27Średnia Cena
Marettimo, Wyspy Egadzkie
Trapani, Sycylia
€37.11Średnia Cena

Promy z Wyspy Egadzkie do Sycylia

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.