Teneryfa

Jak zarezerwować promy z Teneryfa na Palmę

2 trasy łączą Teneryfa i La Palma oferując w sumie 21 przepraw w tygodniu. Trasmediterranea oferuje 1 trasa, Santa Cruz de Tenerife do Santa Cruz de La Palma oferuje 1 raz w tygodniu. Naviera Armas oferuje 1 trasa, Los Cristianos do Santa Cruz de La Palma oferuje 6 razy w tygodniu. Fred Olsen Express oferuje 1 trasa, Los Cristianos do Santa Cruz de La Palma oferuje 14 razy w tygodniu.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Teneryfa na Palmę zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Teneryfa do La Palma

Kliknij aby zobaczyć mapę

Teneryfa - przewodnik:

Teneryfa jest największą wyspą z siedmiu na Wyspach Kanaryjskich oraz najpopularniejszą w Hiszpanii.

Ładna pogoda, piękne wybrzeża, niesamowite plaże, gęste lasy, góry, wulkany, miejsce dziedzictwa kulturowego, park narodowy oraz 42 tereny chronione sprawiają, że Teneryfę odwiedź ok. 1 mln turystów rocznie.

Wyspa posiada dwa lotniska, między wyspami najlepiej poruszać się drogą morską.

La Palma - przewodnik:

La Palma to jedna z siedmiu dużych wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich, zwana La isla verde (zielona wyspa) lub La isla bonita (piękna wyspa). Te zwyczajowe nazwy świetnie charakteryzują La Palmę. Wspaniała, niezwykle różnorodna przyroda i zapierające dech w piersiach widoki gwarantują niezapomniane przeżycia. Na wyspie turystyka nie rozwinęła się jeszcze tak, jak choćby na sąsiedniej Teneryfie, co pozwala prawdziwie odpocząć z dala od zgiełku.