Samos

Jak zarezerwować promy z Samos na Ikarię

Samos oferuje liczne połączenia promowe na Ikarię. Promy obecnie łączą 3 porty w Samos z 2 porty w Ikaria.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 5 Trasy, które są operowane przez 2 firmy promowe w tym Dodekanisos Seaways & Hellenic Seaways. Najkrótszy rejs trwa około 1 godzina 5 minuty (Karlovassi do Evdilos).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Samos na Ikarię, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Samos do Ikaria

Kliknij aby zobaczyć mapę

Samos - przewodnik:

Samos jest grecką wyspą na Morzu Egejskim, na południe od Chios, na północ od Patmos i Dodekanezu, i niedaleko wybrzeża Azji Mniejszej.

Samos jest cudowną wyspą pełną pięknych plaż. Mimo że znajdują się na niej wykopiska i zabytki archeologiczne, turyści bardziej zainteresowani są wylegiwaniem się na plażach tudzież korzystaniem z wielu możliwości aktywnego wypoczynku: dlugie spacery, jazda na rowerze tudzież windsurfing.

Ikaria - przewodnik:

Ikaria jest wyspa na Morzu Egejskim, polozona okolo 100km od zachodniego wybrzeza Turcji.

Zycie na Ikarii jest bardzo spokojne, jest to jeden z pieciu "niebieskich stref" na swiecie, miejsce gdzie ludzie zyja dluzej niz inni. to wszystko dzieki odizolowania wyspy, srodziemnomorkiej kuchni i przepieknych widokow,krajobrazy obejmujace rozlegle gorzyste, zalesione wawozy i zaciszne plaze.

Nazwa pochodzaca od Ikaurusa, legendarnego architekta, ktory polecial do slonca i miejsce urodzenia Dionysusa, boga wina, Ikaria jest jedna z magicznych i fascunujacych wysp w Grecji.

Biorac pod uwage ilosc wysp na Morzu Egejskim, istnieje wiele polaczenia promowych do Ikarii z wielu wysp dooka tym greckich archipelagow i glownego ladu.