Samos

Jak zarezerwowac promy z Samos na Ikarię

Posiadamy liczne polaczenia promowe operowane z Samos na Ikarię. Promy obecnie lacza 3 porty w Samos z 2 porty w Ikaria.

Lacznie jest 13 polaczenia promowe w tygodniu z wyborem 5 Trasy, ktore sa operowane przez 2 firmy promowe wlacznie z Dodekanisos Seaways & Hellenic Seaways z najkrotszym czasem polaczenia trwajacym okolo 1 godzina 5 minuty (Pythagorio do Agios Kirikos).

Jest to generalne podsumowanie oferowanych uslug pomiedzy Samos a Ikaria, po wiecej informacji wybierz z naszej Wyszukiwarka.

Mapa połączeń promowych z Samos do Ikaria

Kliknij aby zobaczyć mapę

o Samos:

Samos jest grecką wyspą na Morzu Egejskim, na południe od Chios, na północ od Patmos i Dodekanezu, i niedaleko wybrzeża Azji Mniejszej.

Samos jest cudowną wyspą pełną pięknych plaż. Mimo że znajdują się na niej wykopiska i zabytki archeologiczne, turyści bardziej zainteresowani są wylegiwaniem się na plażach tudzież korzystaniem z wielu możliwości aktywnego wypoczynku: dlugie spacery, jazda na rowerze tudzież windsurfing.

o Ikaria:

Ikaria jest wyspa na Morzu Egejskim, polozona okolo 100km od zachodniego wybrzeza Turcji.

Zycie na Ikarii jest bardzo spokojne, jest to jeden z pieciu "niebieskich stref" na swiecie, miejsce gdzie ludzie zyja dluzej niz inni. to wszystko dzieki odizolowania wyspy, srodziemnomorkiej kuchni i przepieknych widokow,krajobrazy obejmujace rozlegle gorzyste, zalesione wawozy i zaciszne plaze.

Nazwa pochodzaca od Ikaurusa, legendarnego architekta, ktory polecial do slonca i miejsce urodzenia Dionysusa, boga wina, Ikaria jest jedna z magicznych i fascunujacych wysp w Grecji.

Biorac pod uwage ilosc wysp na Morzu Egejskim, istnieje wiele polaczenia promowych do Ikarii z wielu wysp dooka tym greckich archipelagow i glownego ladu.