Mallorca

Porownaj promy z Majorka do Ibiza

Majorka oferuje liczne połączenia promowe do Ibiza. Promy obecnie łączą 1 Porty w Majorka z 2 Porty w Ibiza.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 2 ferry routes, które są operowane przez 4 firmy promowe w tym Balearia, Trasmediterranea, Grandi Navi Veloci i Trasmed GLE. Najkrótszy rejs trwa około 2 godzina 15 minuta (Ibiza).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Majorka do Ibiza, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Majorka do Ibiza

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Majorka do Ibiza

Majorka - przewodnik:

Majorka jest wyspą należącą do Balearów, leżącą na Morzu Śródziemnomorskim.

Podobnie jak inne wyspy należące do Balearów, takie jak Ibiza, Formentera i Menorka, Majorka jest bardzo popularnym celem podróży.

Oprócz Palmy, stolicy Majorki, warto zobaczyć Valldemossę, Serrę de Tramuntana i Sóller. Na północy odwiedź rzymskie ruiny Alcúdii, zobacz zapierające dech w piersi widoki na Cap Formentor lub wybierz się na spacer portowymi uliczkami Pollensy. Na południowym zachodzie odwiedź Santa Ponsę, miasto i port Andratx, i luksusową przystań Puerto Portals. Wschodnie resorty warte zobaczenia to Cala d'Or i niegdyś wioska rybacka, Porto Colom.

Ibiza - przewodnik:

Ibiza jest czescia Wysp Belearskich,autonomiczny region Hiszpanii rozciagniety wzdluz wschodniego wybrzeza Morza Srodziemnomosrkiego.

6 milionow mieszkancow odwiedza co roku kluby i imprezy na plazy. Przy jej skromnej populacji, z grubsza sto trzydzieści tysięcy, zawsze sa chetni, aby pokazac spokojniejsza czesc wyspy, obejmujaca piękne widoki, zabytkowe miasta i zatoczki wzdluz polnocnego wybrzeza. Poza wysokim sezonem, Ibiza oferuje autumn Food Festival i wiele imprez zima z okazji patronow.

Jesli jestes na poludniowym wybrzezu Hiszpanii, podroz na Ibize jest bardzo latwa z Barcelony lub Valencji. Przejscia z Balearics sa latwe z wieloma rejsami z Majorki lub Formentery.