Lesbos

Jak zarezerwować promy z Lesbos na Wyspy Egejskie

Lesbos oferuje liczne połączenia promowe na Wyspy Egejskie. Promy obecnie łączą 1 port w Lesbos z 4 porty w Wyspy Egejskie.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 7 Trasy, które są operowane przez 1 firma promowa w tym Hellenic Seaways. Najkrótszy rejs trwa około 2 godziny 50 minuty (Mytilene do Chios).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Lesbos na Wyspy Egejskie, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Lesbos do Wyspy Egejskie

Kliknij aby zobaczyć mapę

Lesbos - przewodnik:

Lesbos to jedna z największych greckich wysp na Morzu Egejskim położona przy wybrzeżu Turcji i formalnie na kontynencie azjatyckim. Stolicą i największym miastem na Lesbos jest Mitylena - w starożytności miejsce, w którym mieszkała Safona.

Śródziemny klimat i nieskażony obecnością człowieka krajobraz sprawiają, że Lesbos jest doskonałym miejscem dla tych, którzy chcą zasmakować "prawdziwej" Grecji.

Wyspy Egejskie - przewodnik:

Wyspy Egejskie to grupa wysp na Morzu Egejskim, z których większość należy do Grecji, a mała ich część do Turcji.

Położone między południową i wschodnią częścią Grecji kontynentalnej a zachodnim wybrzeżem Turcji. Wyspy Egejskie składają się z siedmiu grup: północno-wschodnie Wyspy Egejskie, Sporady, Eubea, Wyspy Sarońskie, Cyklady, Dodekanez i Kreta.

Wyspy Morza Egejskiego to krystalicznie błękitne wody, gorące źródła, wioski-fortece, bogata historia, pyszne owoce morza oraz jedne z najpiękniejszych plaż w Grecji. Podróż na Wyspy Egejskie zapewnia niezapomniane przeżycia.

Podobnie jak w przypadku innych wysp, podróżowanie promem jest najbardziej popularnym, a czasem jedynym sposobem, aby dostać się w wybrane miejsce. Istnieje wiele firm, które oferują połączenia między wszystkimi wyspiarskimi portami.