Lanzarote

Jak zarezerwowac promy z Lanzarote na Palmę

Obecnie jest jedna trasa dzialajaca pomiedzy Lanzarote i La Palma operowana przez 1 firma promowa - Trasmediterranea. Arrecife do Santa Cruz de La Palma polaczenie promowe operuje tygodniowo z planowanym czasem przeplyniecia od okolo 32 godziny 1 minuta.

Podczas gdy podjelismy sie wyjatkowa troska o zapewnienie prawidlowych informacji na tej stronie, jako ze czestotliwosc i czas trwania przeplyniec na wszystkich trasach moga sie roznic od czasu do czasu, chcielibysmy poradzic, ze mozesz uzyskac aktualne ceny na Lanzarote La Palma polaczenie miedzy Arrecife i Santa Cruz de La Palma.

Mapa połączeń promowych z Lanzarote do La Palma

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Lanzarote do La Palma

o Lanzarote:

Lanzarote to jedna z najbardziej egzotycznych Wysp Kanaryjskich. „Wyspa Czerwonych Wzgórz” dzięki przepięknym plażom, wspaniałym formom wulkanicznym, zabytkom i różnorodnym możliwościom spędzania wolnego czasu zachęci do siebie każdego, nawet najbardziej wymagającego turystę. Na północ od niej znajdują się dwie malownicze wyspy Graciosa i Alegranza, świetnie nadające się na jednodniowe wycieczki.

o La Palma:

La Palma to jedna z siedmiu dużych wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich, zwana La isla verde (zielona wyspa) lub La isla bonita (piękna wyspa). Te zwyczajowe nazwy świetnie charakteryzują La Palmę. Wspaniała, niezwykle różnorodna przyroda i zapierające dech w piersiach widoki gwarantują niezapomniane przeżycia. Na wyspie turystyka nie rozwinęła się jeszcze tak, jak choćby na sąsiedniej Teneryfie, co pozwala prawdziwie odpocząć z dala od zgiełku.