Lanzarote

Porownaj promy z Lanzarote do La Palma

1 ferry routes łączą Lanzarote i La Palma oferując w sumie 2 przepraw w tygodniu. Trasmediterranea oferuje 1 routes, Arrecife do Santa Cruz de La Palma ktora operuje 1 razy dziennie. Naviera Armas oferuje 1 routes, Arrecife do Santa Cruz de La Palma ktora operuje 1 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Lanzarote do La Palma zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Lanzarote do La Palma

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Lanzarote do La Palma

Lanzarote - przewodnik:

Lanzarote to jedna z najbardziej egzotycznych Wysp Kanaryjskich. „Wyspa Czerwonych Wzgórz” dzięki przepięknym plażom, wspaniałym formom wulkanicznym, zabytkom i różnorodnym możliwościom spędzania wolnego czasu zachęci do siebie każdego, nawet najbardziej wymagającego turystę. Na północ od niej znajdują się dwie malownicze wyspy Graciosa i Alegranza, świetnie nadające się na jednodniowe wycieczki.

La Palma - przewodnik:

La Palma to jedna z siedmiu dużych wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich, zwana La isla verde (zielona wyspa) lub La isla bonita (piękna wyspa). Te zwyczajowe nazwy świetnie charakteryzują La Palmę. Wspaniała, niezwykle różnorodna przyroda i zapierające dech w piersiach widoki gwarantują niezapomniane przeżycia. Na wyspie turystyka nie rozwinęła się jeszcze tak, jak choćby na sąsiedniej Teneryfie, co pozwala prawdziwie odpocząć z dala od zgiełku.