Porownaj promy z El Hierro do Teneryfa
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

El Hierro - przewodnik

El Hierro jest najmniejszą i najbardziej wysunięta na południowy zachód wyspą wśród Wysp Kanaryjskich, położoną u wybrzeży północno-zachodniej Afryki.

Oferuje ona najbardziej swobodną atmosferę ze Wyspach Kanaryjskich: wyspa nie jest bardzo zaludniona, co czyni ją idealnym miejscem na wypoczynek. Jeśli ktoś chciałby bliżej poznać fascynująca historię tej wyspy, warto odwiedzić museum w Valverde. Warto także odwiedzić legendarne świętego drzewo rdzennych mieszkanców wyspy Bimbaczów, które według legendy dostarczało im wodę podczas walk z najeźdżcami.

Tereny el Hierro zostały wpisane na listę UNESCO jako geopark dzięki swoim wspaniałym klifom i bujnym lasom jałowcowym, która jednocześnie jest domem dla wymierającej gigantycznej jaszczurki na El Hierro.

Z portu w Valverde na północno-wschodnim wybrzeżu, prawie codziennie wypływają statki do Los Cristianos na Teneryfie, miasta, które słynie z piaszczystych plaż i doskonałych miejsc na obserowanie wielorybów

Teneryfa - przewodnik

Wyspa Teneryfa jest największa i najbardziej znana z Wysp Kanaryjskich z linią brzegową o długości 350km. Co roku odwiedza ją ponad 1 mln turystów.

Powód, dla którego przyjeżdża tu tak wiele osób, to przede wszystkim słoneczna pogoda w ciągu całego roku. Tym sposobem do idealny kierunek na wyjazdy na zimę.

Oprócz pogody i pięknych plaż Teneryfa oferuje niesamowite krajobrazy w tym: spektakularne klify, lasy i wulkan Teide. Teneryfa bez wątpienia oferuje unikalne doświadczenie dla każdego turysty.

Być może ze względu na swoją wielkość i niewątpliwą popularność, dotarcie promem na Teneryfę jest stosunkowo proste zarówno z głównego lądu Hiszpanii lub z sąsiednich wysp. Wyspa posiada dwa porty Los Cristianos i St Cruz de Tenerife.

Promy z El Hierro do Teneryfa

Obsługa klienta

CSBannerText