Dodecanese Islands

Porownaj promy z Dodekanez do Cyklady

Liczne trasy promowe łączą Dodekanez z Cyklady. 3 firmy promowe kursuje na 44 ferry routes do Kalymnos to Naksos, Paros i Síros, Kastelorizo to Naksos i Paros, Kos to Naksos, Paros, Síros, Thira (Santoryn) i Katapola (Amorgos), Nisyros to Paros i Naksos, Leros to Síros, Paros i Naksos, Patmos to Síros i Mykonos, Rodos to Síros, Thira (Santoryn), Anafi, Katapola (Amorgos), Naksos, Paros i Milos, Karpathos to Thira (Santoryn), Anafi i Milos, Tilos to Naksos i Paros, Chalki to Thira (Santoryn), Anafi i Milos, Diafani to Thira (Santoryn), Anafi i Milos, Kasos to Thira (Santoryn), Anafi i Milos, Astypalea to Donoussa, Aegiali (Amorgos), Naksos i Paros i Symi (Simi) to Thira (Santoryn) i Síros. Zobacz wszystkie trasy i rozkłady poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z DepartCountry--] - Cyklady zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries. Najkrótszy rejs trwa ok. 2 godzina 15 minuta.

Mapa połączeń promowych z Dodekanez do Cyklady

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Dodekanez do Cyklady

Dodekanez - przewodnik:

Archipelag dwunastu wysp Dodekanezu położony jest w południowo-wschodniej części Morza Egejskiego i jest jednym z najbardziej słonecznych miejsc w Grecji.

Piękne a zarazem różnorodne wyspy Dodekanezu oferują szeroki wachlarz atrakcji, w tym plaże, wykwintne jedzenie oraz arcydzieła historii i architektury.

Najczęściej odwiedzaną i popularną z wysp jest Rodos, z bogatą, średniowieczną tradycją, gdzie możesz udać się na romantyczny spacer po słynnej starówce. Na wyspach Dodekanezu będziesz mógł znaleźć wiele atrakcji, szczególnie na Telendos, gdzie można nurkować z akwalungiem, podziwiając ruiny starożytnego, zatopionego miasta.

Wyspy Dodekanezu są wspaniałym punktem „wypadowym” dla wielu miejsc w Europie. Między wyspami również można się poruszać z łatwością promem, co jest najszybszym i najwygodniejszym wyjściem.

Cyklady - przewodnik:

Wyspy Cyklady to najbardziej znany archipelag na Morzu Egejskim, jedne z najpiekniejszych wysp na swiecie.

Z przepieknymi, piaszczystymi plazami, tradycyjna grecka architektura i stylem zycia, ludzmi cieplymi i goscinnymi, to nic dziwnego, ze miliony greckich i zagranicznych turystow odwiedza Cyklady co roku by korzystac z tego raju.