Batam

Jak zarezerwować promy z Batam do Singapur

Batam oferuje liczne połączenia promowe do Singapur. Promy obecnie łączą 5 porty w Batam z 2 porty w Singapur.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 7 Trasy, które są operowane przez 4 firmy promowe w tym Sindo Ferry, Horizon Fast Ferry, Batam Fast Ferry & Majestic Fast Ferry. Najkrótszy rejs trwa około 50 minuty (Sekupang do Harbourfront Centrum).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Batam do Singapur, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Batam do Singapur

Kliknij aby zobaczyć mapę

Batam - przewodnik:

Wyspy Batam położone są 20 km na południe od Singapuru; są tzw. indonezyjskim „hubem” przemysłowym i stają się coraz bardziej popularne wśród turystów.

Batam City jest 8 co do wielkości miastem w kraju i idealnym miejscem do robienia zakupów, z dużą liczbą tętniących życiem rynków, oferujących różnego rodzaju towary. Znajduje się tam również kilka doskonałych pól golfowych i klubów nocnych, przyciągających coraz większą liczbę turystów każdego roku.

Jednak wśród turystów, Batam to przede wszystkim przystanek w drodze do Singapuru, a następnie do Malezji. Wyspa to również dobre miejsce na postój, jeśli podróżujesz poprzez Indonezję.

Podróż promem jest najszybszym i najwygodniejszym środkiem transportu między Singapurem a Batam. Wzdłuż północnego wybrzeża znajdziesz kilka portów, z których możesz dostać się do Harbourfront Centre Singapore oraz portu Tanah Merah znajdującego się na wschodnim wybrzeżu.

Singapur - przewodnik:

Czasem opisywana jako mala, czerwona kropka, Singapur jest najmniejszym krajem w Poludniowej Azji.

Mimo swojej wielkosci, Singapur jest tetniacym zyciem miastem kosmopolitycznym, ktory oferuje swiatowej klasy srodowisko, przepelnione przez wysokie budynki i ogrody. Singapur to rowniez wielokulturowosc, ktora zachwyci kazdego.

Populacja Singapuru to troche ponad 5 milionow mieszkancow, co powoduje duza gestosc zaludnienia.