Batam

Porownaj promy z Batam do Singapur

Liczne trasy promowe łączą Batam z Singapur. 4 firmy promowe kursuje na 5 ferry routes do Batam Centrum do Harbourfront Centrum i Tanah Merah, Sekupang do Harbourfront Centrum, Port Bay do Harbourfront Centrum i Nongsapura do Tanah Merah. Zobacz wszystkie trasy i rozkłady poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z DepartCountry--] - Singapur zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries. Najkrótszy rejs trwa ok. 0 godzina 50 minuta.

Mapa połączeń promowych z Batam do Singapur

Kliknij aby zobaczyć mapę

Batam - przewodnik:

Wyspy Batam położone są 20 km na południe od Singapuru; są tzw. indonezyjskim „hubem” przemysłowym i stają się coraz bardziej popularne wśród turystów.

Batam City jest 8 co do wielkości miastem w kraju i idealnym miejscem do robienia zakupów, z dużą liczbą tętniących życiem rynków, oferujących różnego rodzaju towary. Znajduje się tam również kilka doskonałych pól golfowych i klubów nocnych, przyciągających coraz większą liczbę turystów każdego roku.

Jednak wśród turystów, Batam to przede wszystkim przystanek w drodze do Singapuru, a następnie do Malezji. Wyspa to również dobre miejsce na postój, jeśli podróżujesz poprzez Indonezję.

Podróż promem jest najszybszym i najwygodniejszym środkiem transportu między Singapurem a Batam. Wzdłuż północnego wybrzeża znajdziesz kilka portów, z których możesz dostać się do Harbourfront Centre Singapore oraz portu Tanah Merah znajdującego się na wschodnim wybrzeżu.

Singapur - przewodnik:

Czasem opisywana jako mala, czerwona kropka, Singapur jest najmniejszym krajem w Poludniowej Azji.

Mimo swojej wielkosci, Singapur jest tetniacym zyciem miastem kosmopolitycznym, ktory oferuje swiatowej klasy srodowisko, przepelnione przez wysokie budynki i ogrody. Singapur to rowniez wielokulturowosc, ktora zachwyci kazdego.

Populacja Singapuru to troche ponad 5 milionow mieszkancow, co powoduje duza gestosc zaludnienia.