Albania

Jak zarezerwować promy z Albania na Wyspy Jońskie

Obecnie jest jedna trasa łącząca Albania i Wyspy Jońskie operowana przez 4 firmy promowe - Finikas Lines, Ionian Seaways, Joy Lines & Sarris Cruises & Lines. Połączenie z Saranda do Wyspa Korfu obsługuje dziennie z planowanym czasem rejsu od około 30 minuty.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Albania Wyspy Jońskie na trasie Saranda - Wyspa Korfu zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Albania do Wyspy Jońskie

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Albania do Wyspy Jońskie

Albania - przewodnik:

Republika Albanii to kraj Europy poludniowo-wschodniej, graniczacy z Czarnogora na polnocnym zachodzie, na polnoc z Kosowem, na wschod z Macedonia, na poludniowym wschodzie z Grecja i z wybrzezem Morza Adriatyckiego na zachod oraz z Morzem Jońskim na poludniowym zachodzie.

Jako ze wybrzeza Adriatyku i Morza Jonskiego staja sie co raz to popularniejsze wsrod turystow zagranicznych z krajow sasiednich oraz Unii Europejskiej, Albania zostala wymieniona jako jedno z najlepszych miejsc turystycznych na calym swiecie, a turystyka stanowi istotny procent dochodu narodowego.

Wyspy Jońskie - przewodnik:

Wyspy Jońskie są archipelagiem greckim, leżącym niedaleko zachodniego wybrzeża Grecji na Morzu Jońskim, składającym się z Korfu, Kefalonii, Zakynthos, Lefkady, Itaki, Paxos and Kythiry.

Wyspy Jońskie są znane ze swoich piaszczystych plaż, krystalicznie czystych wód, czarujących wiosek i przepięknych krajobrazów.
Tak jak wiele innych greckich wysp, latem Wyspy Jońskie są rajem dla turystów.