Albania

Porownaj promy z Albania do Wyspy Jońskie

Albania oferuje liczne połączenia promowe do Wyspy Jońskie. Promy obecnie łączą 2 Porty w Albania z 1 Porty w Wyspy Jońskie.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 2 ferry routes, które są operowane przez 5 firmy promowe w tym Sarris Cruises & Lines, Joy Lines Fast Ferry, Finikas Lines, Ionian Seaways i Joy Lines. Najkrótszy rejs trwa około 0 godzina 15 minuta (Wyspa Korfu).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Albania do Wyspy Jońskie, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Albania do Wyspy Jońskie

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Albania do Wyspy Jońskie

Albania - przewodnik:

Republika Albanii to kraj Europy poludniowo-wschodniej, graniczacy z Czarnogora na polnocnym zachodzie, na polnoc z Kosowem, na wschod z Macedonia, na poludniowym wschodzie z Grecja i z wybrzezem Morza Adriatyckiego na zachod oraz z Morzem Jońskim na poludniowym zachodzie.

Jako ze wybrzeza Adriatyku i Morza Jonskiego staja sie co raz to popularniejsze wsrod turystow zagranicznych z krajow sasiednich oraz Unii Europejskiej, Albania zostala wymieniona jako jedno z najlepszych miejsc turystycznych na calym swiecie, a turystyka stanowi istotny procent dochodu narodowego.

Wyspy Jońskie - przewodnik:

Wyspy Jońskie są archipelagiem greckim, leżącym niedaleko zachodniego wybrzeża Grecji na Morzu Jońskim, składającym się z Korfu, Kefalonii, Zakynthos, Lefkady, Itaki, Paxos and Kythiry.

Wyspy Jońskie są znane ze swoich piaszczystych plaż, krystalicznie czystych wód, czarujących wiosek i przepięknych krajobrazów.
Tak jak wiele innych greckich wysp, latem Wyspy Jońskie są rajem dla turystów.