Ionian Seaways
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Ionian Seaways

Ionian Seaways łączy popularną grecką wyspę Korfu z Albanią, z regularnymi codziennymi usługami przez cały rok. Usługa łączy Korfu z popularnym miejscem przeznaczenia Saranda na południowo-zachodnim wybrzeżu kraju. Częstotliwość przejazdów zależy od tego, czy podróżujesz w niskim, średnim czy wysokim sezonie. Na szczycie jest sześć odlotów, każda w jedną stronę, trzy w środku sezonu i jedna w sezonie poza sezonem zimowym.

Podróż między tymi dwoma celami może trwać zaledwie trochę A około 30 minut dzięki szybkiej wodolotu Ionian Seaways. Jeśli zabierasz samochód, usługa ta zajmuje około 70 minut. W połączeniu z liniami Finikas, flota składa się z sześciu statków, czterech pasażerów i dwóch promów samochodowych. Pojemność tych statków wynosi od 124 do 300 podróżnych.

Zobacz Ionian Seaways,ceny i rozkłady jazdy, bilety Ionian Seaways z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Ionian Seaways z alternatywnymi firmami promowymi.

Ionian Seaways routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.