COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ionian Seaways

Ionian Seaways łączy popularną grecką wyspę Korfu z Albanią, z regularnymi codziennymi usługami przez cały rok. Usługa łączy Korfu z popularnym miejscem przeznaczenia Saranda na południowo-zachodnim wybrzeżu kraju. Częstotliwość przejazdów zależy od tego, czy podróżujesz w niskim, średnim czy wysokim sezonie. Na szczycie jest sześć odlotów, każda w jedną stronę, trzy w środku sezonu i jedna w sezonie poza sezonem zimowym.

Podróż między tymi dwoma celami może trwać zaledwie trochę A około 30 minut dzięki szybkiej wodolotu Ionian Seaways. Jeśli zabierasz samochód, usługa ta zajmuje około 70 minut. W połączeniu z liniami Finikas, flota składa się z sześciu statków, czterech pasażerów i dwóch promów samochodowych. Pojemność tych statków wynosi od 124 do 300 podróżnych.

Zobacz Ionian Seaways,ceny i rozkłady jazdy, bilety Ionian Seaways z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Ionian Seaways z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Ionian Seaways