COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Finikas Lines

Działające od 1994 r. Linie Finikas świadczą usługi między albańskim miastem Saranda a popularną grecką wyspą Korfu. W sezonie jest aż sześć usług, po drugiej stronie Morza Jońskiego. W środku sezonu odbywają się trzy codzienne wahadłowce, aw miesiącach zimowych jest jeden codzienny rejs powrotny.

Przejścia między Albanią i Korfu trwają od 30 do 70 minut, w zależności od tego, czy weźmiesz szybki prom pasażerski z wodolotem, czy zabierzesz swój samochód na prom samochodowy. W połączeniu z Ionian Seaways istnieje flota sześciu statków pływających po Morzu Jońskim. Obejmuje to cztery wodorosty pasażerskie szybkich promów i dwa promy samochodowe, od 124 pasażerów do 300 na pokładzie.

Directferries.pl pozwala na porównanie Finikas Lines rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy Finikas Lines

Finikas Lines opinie klientów

  • "Korfu - Saranda; Saranda - Korfu"

    Statek czysty, zadbany. Punktualne godziny rejsu. Godny polecenia. A widoki podczas podroży - przepiękne.

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "Saranda-Korfu-Saranda"

    Wszystko w należytym porządku

    Przeczytaj Więcej Zwiń