Norled
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Norled

Norled, spółka zależna Stavangerske Dampskibsselskab, jest jednym z największych przewoźników z promami ekspresowymi w Norwegii, oferującym przeprawy z Oslofjorden na południowym wschodzie do Troms, hrabstwa w północnej Norwegii.

Poprzez inwestycje na szeroką skale obejmujące nowe modele statków z technologią przyjazną środowisku, stała się jedną z najbardziej ekologicznych firm żeglugowych w Europie, a jej flota składa się z 80 nowoczesnych promów. Firma została założona w 2007 roku, pod nazwą Tide Sjo, i obecnie zatrudnia ponad 1000 pracowników, a jej siedziby znajdują się w Stavanger, Bergen oraz Oslo. Motto firmy brzmi "dobre doświadczenie podróżnicze dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i dumnym pracownikom", tak więc możesz oczekiwać usług na najwyższym poziomie.

Podróżowanie z Norled to szansa na poznanie jednego z najatrakcyjniejszych miejsc w Norwegii: sławnych fiordów. Jedne z najbardziej fascynujących zjawisk geograficznych na planecie są również pogrążone w historii: tymi samymi wodami pływali Wikingowie na przestrzeni 250 lat.

Z directferries.pl można znaleźć Norled rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Norled bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Norled z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Norled

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Norled opinie klientów

 • "Ferry Bergen -Flam"

  Bardzo dobry rejs, interesujące informacje i wygodna podróż.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "From Bergen to Flam"

  A very pleasant cruise.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Zimna podróż"

  Sprawna obsługa, czyste toalety. Zimno na pokładzie, zbyt duży nawiew.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.