Norled

Norled, spółka zależna Stavangerske Dampskibsselskab, jest jednym z największych przewoźników z promami ekspresowymi w Norwegii, oferującym przeprawy z Oslofjorden na południowym wschodzie do Troms, hrabstwa w północnej Norwegii.

Poprzez inwestycje na szeroką skale obejmujące nowe modele statków z technologią przyjazną środowisku, stała się jedną z najbardziej ekologicznych firm żeglugowych w Europie, a jej flota składa się z 80 nowoczesnych promów. Firma została założona w 2007 roku, pod nazwą Tide Sjo, i obecnie zatrudnia ponad 1000 pracowników, a jej siedziby znajdują się w Stavanger, Bergen oraz Oslo. Motto firmy brzmi "dobre doświadczenie podróżnicze dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i dumnym pracownikom", tak więc możesz oczekiwać usług na najwyższym poziomie.

Podróżowanie z Norled to szansa na poznanie jednego z najatrakcyjniejszych miejsc w Norwegii: sławnych fiordów. Jedne z najbardziej fascynujących zjawisk geograficznych na planecie są również pogrążone w historii: tymi samymi wodami pływali Wikingowie na przestrzeni 250 lat.

Z directferries.pl można znaleźć Norled rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Norled bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Norled z innymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Norled