Balestrand
Leikanger
Promy do Norwegia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Balestrand Leikanger

Balestrand Leikanger polaczenie laczy Norwegia z Norwegia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Norled. Polaczenie odbywa sie do 13 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Balestrand Leikanger zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Balestrand do Leikanger?

Czas przeprawy promowej z Balestrand do Leikanger wynosi około 15m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Balestrand do Leikanger i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Balestrand a Leikanger?

Jest 1 operator promowy dla Balestrand do Leikanger i jest to
  • Norled

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Balestrand do Leikanger?

Zarezerwuj promy z Balestrand do Leikanger poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Balestrand do Leikanger?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Balestrand do Leikanger z
  • Norled

Czy można zabrać samochód na prom z Balestrand do Leikanger?

Nie, tylko pasażerowie piesi mogą podróżować na promie.

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Balestrand do Leikanger?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Balestrand do Leikanger Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Norled 11:58 12:18 20 minuty Codzienność
Norled 18:20 18:35 15 minuty niedz.
Norled 20:51 21:11 20 minuty pon., wt., śr., czw., pt., sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.