Larne do Cairnryan Prom

Larne Cairnryan polaczenie laczy Pólnocna Irlandia z Szkocja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, P&O Irish Sea. Polaczenie odbywa sie do 49 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Larne Cairnryan zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Larne do Cairnryan Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Pólnocna Irlandia do Szkocji.

Larne - Cairnryan Armatorzy Promowi

 • P&O Irish Sea
  • 7 Przeprawy Dziennie 2 godz
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Larne Cairnryan

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Larne Cairnryan to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Larne - Cairnryan Prom

 • "Przyjemna podroz"

  Bardzo sprawna odprawa w obie strony. Przyjemni pracownicy. Poplyne na tym promie ponownie.

  Arlene płynął na trasie Larne Cairnryan z P&O Irish Sea na statku Norbay

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Swietna obsluga"

  Wyplynelismy o czasie I doplynelismy rowniez na czas. Dobre uslugi na pokladzie, skorzytsam na penwo po raz kolejny!

  Keith płynął na trasie Larne Cairnryan z P&O Irish Sea na statku European Causeway

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Niedawna wycieczka"

  Zaloga byla przyjazna, mila I uczynna. Nasza podroz byla relaksujaca I przyjemna. Dziekujemy

  Edith King płynął na trasie Larne Cairnryan z P&O Irish Sea na statku European Causeway

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Larne - Cairnryan"

  Super szybki statek z przyjazna zaloga, ogolnie przyjemna podroz.

  David płynął na trasie Larne Cairnryan z P&O Irish Sea na statku European Causeway

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Larne Przewodnik

Miasto i port w Larne znajduje się na wschodnim wybrzeżu, w hrabstwie Antrim w Irlandii Północnej. Historia morska miasta sięga ponad 1000 lat i jest obecnie głównym portem ładunkowym i pasażerkim. Miasto jest tylko około 25 km od lądu Szkocji. Na wschodniej stronie wlotu jest Półwysep Magee i na zachód jest starożytna formacja wulkaniczna Antrim Plateau. Ze względu na bliskość miasta do Szkocji, są wspaniałe widoki, które można uzyskać w kierunku Mull of Kintyre, Rhins of Galloway, Islay i Paps of Jura.

Larne jest najbardziej ruchliwym portem w Irlandii Północnej, obsługuje rocznie około 1 mln pasażerów i 200 000 samochodów. Udogodnienia dla pasażerów w porcie są doskonałe z salonem, restauracja, bankomatami, sklepami, informacja turystyczna oraz z dworcem kolejowym i autobusowym. Dwa główne działające połączenia promowe z portu do lądu Wielkiej Brytanii to Cairnryan, z czasem przeplyniecia około 1 godziny i 45 minut. Istnieje również usługa Troon z czasem przeplyniecia od około 2 godzin. Jest też prom, który kursuje pomiędzy Larne i Fleetwood w północno-zachodniej Anglii.

Cairnryan Przewodnik

Male szkockie miasteczko Cairnryan znajduje sie na wschodnim brzegu jeziora Loch Ryan w Dumfries i Galloway.Wies zostala zalozona w 1701 roku przez pracownikow na Lochryan Estate, w ktorym znajduje sie park jeleni i Bowling Green, i ma wazna historie morska, ktora trwa z serwisu promowego laczącego Szkocji i Irlandii Polnocnej. Glowne obiekty w miejscowosci dzis sa na Lochryan Hotel, jakies lozko i sniadanie i pensjonaty, miejsca karawany zbudowany na miejscu starego kempingu wojna, wies Shop i House Restaurant.

Wies posiada dwa terminale promowe laczace Szkocji do Irlandii Polnocnej. Pierwszy zostal otwarty w 1973 roku, poczatkowo obslugiwane przez Townsend Thoresen, a teraz przez P&O Ferries laczy Szkocje z portem w Larne.Drugi punkt na Old House jest obslugiwany przez Stena Line laczącego do portu w Belfascie.