Prom Belfast do Cairnryan

Belfast Cairnryan polaczenie laczy Północna Irlandia z Szkocja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 35 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Belfast Cairnryan zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Belfast - Cairnryan

Średnia cena promu Belfast Cairnryan

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Belfast Cairnryan to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Belfast - Cairnryan

 • "Wyposazenie w cairnryan"

  prom posiadal bardzo dobre wyposazenie, komfort itd. Ale nie bylo kawriani w terminalu, jedynie maszyny ktore przyjomwaly tylk omonety, nie bylo nikogo kto by nam mogl pomoc, nie skorzystamy z cairnryan ponownie.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Belfast Cairnryan z Stena Line na statku Superfast VII

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Swietna wycieczka"

  To byl naczystrzy I najwygodniejszy prom jakim plynalem!

  David płynął na trasie Belfast Cairnryan z Stena Line na statku Superfast VIII

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Najlepszy prom"

  Bez dwoch zdan jest to najlepszy prom na jakim mialem okazje poplynac. Ok, jest to nowoczesny statek, wiec wszystko powinno byc idealne. Pracownicy byli w ciaglym ruchu utrzymujac statek w jak najlepszej kondycji. Sweitna robota Sten Lina! Mam jeszcze kilka wycieczek zaplanowanych w tym roku i z pewnoscia bede korzystal z waszych uslug!

  Michael Logue płynął na trasie Belfast Cairnryan z Stena Line na statku Superfast VIII

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "super serwis"

  rejs na czas, swietna jakosc - bardzo zadowolony!

  John płynął na trasie Belfast Cairnryan z Stena Line na statku Superfast VIII

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Belfast - Przewodnik

Belfast jest największym miastem i stolicą Irlandii Północnej. Większość miasta leży w hrabstwie Antrim, ale część wschodnia i południowa Belfastu są w County Down. Belfast historycznie był ośrodkiem przemysłu irlandzkiej pościeli, tytoniu, produkcji lin i przemysłu stoczniowego. Główny budowniczy miasta, Harland and Wolff jest znany z budowy Tytanika (RMS Titanic). Dzisiaj Belfast pozostaje centrum dla przemysłu, jak i sztuki, szkolnictwa wyższego, biznesu i prawa, i jest silą napędową gospodarki Irlandii Północnej. Centrum Belfastu przeszło znaczną rozbudowę i regenerację w ostatnich latach, zwłaszcza wokół placu Victoria Square.

Belfast ma duży port używany do wywozu i przywozu towarów oraz pasażerskich usług promowych. Stena Line prowadzi regularne przeprawy na trasach do Cairnryan w Szkocji. Podróż tradycyjnym promem trwa okoo 2 godziny i 15 minut.

Cairnryan - Przewodnik

Małe szkockie miasteczko Cairnryan znajduje się na wschodnim brzegu jeziora Loch Ryan w Dumfries i Galloway. Wieś została założona w 1701 roku przez pracowników na Lochryan Estate, w którym znajduje się park jeleni i Bowling Green. Cairnryan odgrywa ważną role w połączeniach promowych między Szkocją i Irlandią Północną.

Wieś posiada dwa terminale promowe łączące Szkocję z Irlandią Północną. Pierwszy został otwarty w 1973 roku, początkowo obsługiwany przez Townsend Thoresen, a teraz przez P&O Ferries na trasie do Larne. Drugi punkt na Old House jest obsługiwany przez Stena Line, który oferuje przeprawy do Belfastu.