Belfast
Liverpool Birkenhead
Promy do Anglia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Belfast Liverpool Birkenhead

Belfast Liverpool Birkenhead polaczenie laczy Północna Irlandia z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 13 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Belfast Liverpool Birkenhead zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Belfast do Liverpool Birkenhead - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Północna Irlandia do Anglii.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Belfast do Liverpool Birkenhead?

Czas przeprawy promowej z Belfast do Liverpool Birkenhead wynosi około 8h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Belfast do Liverpool Birkenhead i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Belfast do Liverpool Birkenhead?

Cena promu z Belfast do Liverpool Birkenhead może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Belfast do Liverpool Birkenhead wynosi 372 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Belfast a Liverpool Birkenhead?

Jest 1 operator promowy dla Belfast do Liverpool Birkenhead i jest to
  • Stena Line

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Belfast do Liverpool Birkenhead?

Zarezerwuj promy z Belfast do Liverpool Birkenhead poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Belfast do Liverpool Birkenhead?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Belfast do Liverpool Birkenhead z
  • Stena Line

Czy można zabrać samochód na prom z Belfast do Liverpool Birkenhead?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Belfast do Liverpool Birkenhead z
  • Stena Line

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Belfast do Liverpool Birkenhead?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Stena Line

Jak daleko jest Liverpool Birkenhead od Belfast?

Odległość pomiędzy Belfast a Liverpool Birkenhead wynosi około 188 mil morskich.

Belfast - Przewodnik

Belfast jest największym miastem i stolicą Irlandii Północnej. Większość miasta leży w hrabstwie Antrim, ale część wschodnia i południowa Belfastu są w County Down. Belfast historycznie był ośrodkiem przemysłu irlandzkiej pościeli, tytoniu, produkcji lin i przemysłu stoczniowego. Główny budowniczy miasta, Harland and Wolff jest znany z budowy Tytanika (RMS Titanic). Dzisiaj Belfast pozostaje centrum dla przemysłu, jak i sztuki, szkolnictwa wyższego, biznesu i prawa, i jest silą napędową gospodarki Irlandii Północnej. Centrum Belfastu przeszło znaczną rozbudowę i regenerację w ostatnich latach, zwłaszcza wokół placu Victoria Square.

Belfast ma duży port używany do wywozu i przywozu towarów oraz pasażerskich usług promowych. Stena Line prowadzi regularne przeprawy na trasach do Cairnryan w Szkocji. Podróż tradycyjnym promem trwa okoo 2 godziny i 15 minut.


Liverpool Birkenhead - Przewodnik

Liverpool to miasto polozone po wschodniej stronie ujscia rzeki z Mersey w Merseyside, w polnocno-zachodniej Anglii. Kilka obszarow centrum Liverpoolu przyznano statusu swiatowego dziedzictwa UNESCO w 2004 roku Liverpool Maritime Mercantile Miasto obejmuje Pier Head, Albert Dock i William Brown Street. Liverpool jest rowniez domem dwoch klubow pilkarskich Premier League, Liverpool i Everton. Mecze miedzy nimi sa znane jako derbach Merseyside.Swiatowej slawy Grand National bierze równiez miejsca corocznie w Aintree Racecourse na obrzezach miasta. Koleje, parowce transatlantyckie, tramwaje miejskie i pociagi elektryczne były pionierem w Liverpoolu jako sposobow transportu masowego. W 1829 i 1836 pierwsze tunele kolejowe na swiecie byly budowane w Liverpoolu. Od 1950/51, pierwszy na swiecie smigłowiec pasazerski planowane uslugi prowadzil miedzy Liverpoolem i Cardiff.

Port w Liverpoolu jest jednym z najwiekszych portow Wielkiej Brytanii, swiadczących uslugi na prom pasazerski na Morze Irish Belfast, Dublin i Wyspy Man. Uslugi swiadczone sa przez kilka firm, w tym Isle of Man Steam Packet Company, P&O Ferries i Stena Line. W 2007 roku, nowy terminal rejs zostal otwarty w Liverpoolu, polozony obok Pier Head w centrum miasta.


Belfast do Liverpool Birkenhead Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Stena Line 10:30 18:30 8 godziny Codzienność
Stena Line 22:30 06:30 8 godziny Codzienność

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.