Kilonia do Oslo Prom

Kilonia Oslo polaczenie laczy Niemcy z Norwegia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Color Line. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 20 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Kilonia Oslo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Kilonia do Oslo Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Norwegii.

Kilonia - Oslo Armatorzy Promowi

  • Color Line
    • 7 przeprawy w tygodniu 20 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Kilonia Oslo

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kilonia Oslo to samochod + 2 pasazerów.

Kilonia Przewodnik

Kilonia jest stolicą i najbardziej zaludnionym miastem w północnej części niemieckiego państwa związkowego Szlezwik-Holsztyn i znajduje się około 90 km na północ od Hamburga. Położenie miasta na południowym zachodnim brzegu Morza Bałtyckiego i na południowym wschodzie półwyspu Jutlandii doprowadziło do stania się ważnym portem handlowym i rekreacyjnego rzemiosła. Miasto znane jest na całym świecie z wielu międzynarodowych imprez żeglarskich w tym Kiel Week. Miasto było również gospodarzem wydarzeń Żeglarskich na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1936 i 1972.

Najstarszą budowlą miasta jest 13 wieczny Nikolaikirche (Kościół św Mikołaja), który ma rzeźby Ernsta Barlacha. Miasto jest również celem regionalnym na zakupy z tego miasta Holstenstrabe jest jedną z najdłuższych ulic handlowych w Niemczech. Miasto posiada również wiele parków i jezior, które są rajem dla turystów, jeśli szukają ciszy i spokoju.

Port w Kilonii jest ruchliwym portem ktory obsługuje ponad 50 przepraw tygodniowo do miejsc w Szwecji, Danii i Litwy. Sam port jest duży i nowoczesny, z trzema terminalami pasażerskimi i bogatym wyposażeniem, w tym wybór sklepów i restauracji.

Oslo Przewodnik

Norweska stolica Oslo jest inna w wielu miastach Europy. Oslo nie zawiera nieskończone skarby architektoniczne, Chociaż w historycznych dzielnicach Sankt Hanshaugen i Frogner, liczba imponujących starych budynków oferują niezaprzeczalny urok i elegancję. Oslo jest bardzo popularne miasto miłośników na świeżym powietrzu i na łonie natury, gdyż znajduje się tuż obok cieśniny Skagerrak i bezpośrednio na południe od pasie zieleni. Znany jako North Woods (Nordmarka), turystyka, a nawet sezonowe narciarstwo to tutaj bardzo popularne. Jeżeli użytkownik dokona najbardziej norweskiego lata, odwiedzając jedną z wielu miejskich plaż na półwyspie obszarze Bygdoy, lub wybrać się na spacer po Parku Rzeźby Vigelanda uznaniem. Jednak, jeśli przyjeżdżają w zimie, goście mogą spróbować swoich sił w biegach na nartach wokół lasów Nordmarka, lub udać się na Skocznia Holmenkollen i obejrzeć jeden z regularnych mistrzostwach. A ostatnio do Oslo jest Centrum Pokojowej Nagrody Nobla, dodane, ponieważ jest to miasto, w którym jest Pokojowa Nagroda Nobla prezentowane każdego grudnia.