Kilonia do Göteborg Prom

Kilonia Göteborg polaczenie laczy Niemcy z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 14 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Kilonia Göteborg zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Kilonia do Göteborg Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Szwecji.

Kilonia - Göteborg Armatorzy Promowi

  • Stena Line
    • 7 przeprawy w tygodniu 14 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Kilonia Göteborg

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kilonia Göteborg to samochod + 2 pasazerów.

Kilonia Przewodnik

Kilonia jest stolicą i najbardziej zaludnionym miastem w północnej części niemieckiego państwa związkowego Szlezwik-Holsztyn i znajduje się około 90 km na północ od Hamburga. Położenie miasta na południowym zachodnim brzegu Morza Bałtyckiego i na południowym wschodzie półwyspu Jutlandii doprowadziło do stania się ważnym portem handlowym i rekreacyjnego rzemiosła. Miasto znane jest na całym świecie z wielu międzynarodowych imprez żeglarskich w tym Kiel Week. Miasto było również gospodarzem wydarzeń Żeglarskich na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1936 i 1972.

Najstarszą budowlą miasta jest 13 wieczny Nikolaikirche (Kościół św Mikołaja), który ma rzeźby Ernsta Barlacha. Miasto jest również celem regionalnym na zakupy z tego miasta Holstenstrabe jest jedną z najdłuższych ulic handlowych w Niemczech. Miasto posiada również wiele parków i jezior, które są rajem dla turystów, jeśli szukają ciszy i spokoju.

Port w Kilonii jest ruchliwym portem ktory obsługuje ponad 50 przepraw tygodniowo do miejsc w Szwecji, Danii i Litwy. Sam port jest duży i nowoczesny, z trzema terminalami pasażerskimi i bogatym wyposażeniem, w tym wybór sklepów i restauracji.

Göteborg Przewodnik

Göteborg jest drugim co do wielkości miastem Szwecji i znajduje się na zachodnim wybrzeżu Szwecji, z fantastycznym archipelagu które jest łatwo dostępne przez 30 minut jazdy tramwajem od centrum miasta. Latem, Göteborg gospodarze liczba międzynarodowych festiwalach muzycznych i dużej arenie koncerty prawo centrum miasta. Niektóre z festiwali m.in. nagradzanego Way Out West, Metaltown i Summerburst elektroniczny Festiwalu Tańca. Bardziej intymne imprezy klubowe i występy DJ-ów można znaleźć na barów i klubów nocnych w mieście. Dla tych gości spragnionych wielkich zewnątrz, wyspy poza Göteborgu tworzą jeden z najpiękniejszych archipelagów w Europie. Obejmują one około 10.000 piękne wysepki granitowe, prawie gładkie świadczonych w epoce lodowcowej.

Ze względu na kluczowych lokalizacji w Göteborgu w centrum Skandynawii, handlu i wysyłki zawsze odgrywały ważną rolę w historii gospodarczej miasta, a oni nadal to robić. Port Göteborg stał się największym porcie w Skandynawii. Są tam codziennie promy z Kilonii w Niemczech i Frederikshavn w Danii. Turyści powinni mieć możliwość korzystania archipelag po przybyciu promem. Po przyjeździe, jesteś tylko rzut kamieniem od centrum miasta z całego miasta ma do zaoferowania.