Atlanticoline
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Atlanticoline

Atlantico Line oferuje promy dla pasażerów pieszych jak i zmotoryzowanych pomiędzy dziewięcioma Wyspami Azorskimi na Północnym Atlantyku.

Operuja tam trzy promy- Hellnic Wind, Express Santorini i Ariel. Hellenic Wind i Express Santorini operuja od maja do wrzesnia, Ariel operuje caly rok.

Na pokladzie Atlantico znajdziesz café/bar serwujacy gorace i zimne posilki, rowniez znajduje sie sklep ze slodyczami i perfumami.Miejsca siedzace sa zapewnione dla wszystkich pasazerow.

Wyspy sa rozlozone na obszarze od okolo szesciuset kilometrow mniej wiecej tysiac piecset km na zachod od kontynentalnej czesci Portugalii cztery tysiące kilometrow na wschod od Nowego Jorku.

Altanticoline przewozi wiecej niz sto tysiecy pasazerow rocznie pomiedzy wyspami Azores.

Z directferries.pl można znaleźć Atlanticoline rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Atlanticoline bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Atlanticoline z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.